Zmień lokal

PIZZERIA Bielsko-Biała, Brodzińskiego 2

33 485 94 50
Inne numery 33 485 94 51
Godziny otwarcia Niedziela - Czwartek - 11:00 - 23:00 Piątek - Sobota - 11:00 - 24:00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Urzekającą smakiem pizzę możesz zjeść nie tylko w Rzymie. Znajdziesz ją także u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego w Telepizzy przy ulicy Brodzińskiego 2 w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do naszej pizzerii zmęczonych górskich wędrowców i mieszkańców Bielska-Białej, którzy chcą zjeść szybki lunch lub obiad. Serwujemy pyszny posiłek w dobrej cenie. Zawsze mamy w ofercie kuszące promocje.

Wegetarianie pokochają nasze propozycje bezmięsne takie jak Margerita, pizza Grecka lub Wegetariańska, a mięsożercy będą mogli skosztować pizzy Hawajskiej lub Peperoni.

W naszym menu nie brakuje też makaronów, sałatek i napojów. W zależności od potrzeb wybierzecie sobie jeden z rozmiarów pizzy: duży, max, średni lub mały.

Po obiedzie polecamy aromatyczne espresso i przyjacielskie pogaduchy.

Warto odwiedzić pizzerię na Brodzińskiego w Bielsku Białej, ponieważ składniki na naszym grubym lub cienkim cieście są wybierane bardzo dokładnie. Dlatego w Telepizzy sery rozpływają się w ustach, mięsa są soczyste, a przyprawy i warzywa idealnie do wszystkiego pasują.

Jeśli jesteś w Bielsku-Białej z przyjaciółmi lub rodziną, to odwiedźcie nas i koniecznie skorzystajcie z oferty Super Trio. Będziecie mogli zamówić trzy pizze w promocyjnej cenie i cieszyć się trzema różnymi smakami podczas jednej wizyty.

Dla waszych pociech polecamy z kids menu pizzę hawajską ulubioną przez dzieci oraz słodkie rożki z ciasta wypełnione krówką.

Jeśli jesteś głodny, masz ochotę na pizzę lub po prostu chcesz posiedzieć i pogadać ze znajomymi, to wpadnij do nas koniecznie!

Pizza w Telepizzy  jest najlepsza w całym województwie śląskim.

Dla tych, którzy lubią jeść pizzę na swojej kanapie przed telewizorem jest możliwość zamówienia pizzy przez telefon lub online z dostawą do domu. Zapraszamy!