Zmień lokal

PIZZERIA Bydgoszcz, Poznańska 10

52 581 88 30
Inne numery 52 581 88 31 52 581 88 32
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:30 - 23:30 piątek - sobota 10:30 - 01:30
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Jeśli podziwiałeś już panoramę Bydgoszczy z wieży ciśnień i z perspektywy tramwaju wodnego płynąc po Kanale Bydgoskim, to przyszła pora by poznać najlepszą pizzę w Bydgoszczy!

Dlatego zapraszamy Cię do pizzerii Telepizzy przy ulicy Poznańskiej, znajdującej się niedaleko Rynku w Bydgoszczy.

 Tutaj przychodzą spacerowicze, którzy po wizycie na Wyspie Młyńskiej, czy w słynnym Muzeum Mydła, podczas niedzielnego spaceru, szukają dobrego miejsca na obiad. Trafisz do nas spacerkiem w kilka minut, warto więc zaplanować przerwę właśnie w naszej pizzerii.  Czy to we dwoje na średnią pizzę, czy z całą rodziną na maxi i dużą, zawsze możesz liczyć na najlepsze oferty, rabaty i promocje.  Najciekawszą ofertą dla dużej rodziny jest Super Trio, w ramach której możesz kupić 3 pizze duże lub średnie w najlepszej cenie.

A przede wszystkim na najwyższą jakość produktów i doskonałe, ręcznie wyrabiane ciasto – zarówno klasyczne, jak i bardzo cienkie.

A jeśli o klasykę chodzi, to  czekają tu na Ciebie najlepsze i najbardziej znane pizze takie jak: Margherita, Capriciosa, Hawajska i pizza Pepperoni.

Nie zawiodą się też kulinarni hedoniści, którzy szukają sezonowych specjałów: świeżych ziół i warzyw wiosną i latem, leśnych grzybów jesienią, doskonałych serów i gatunkowych mięs otoczonych ostrzejszymi sosami na zimę. Od małych po średnie, duże i te maxi pizze na duży głód – każdy wegetarianin i mięsożerca znajdzie tu coś dla siebie.

Spieszysz się do pracy: wpadnij na Bocadillo lub sałatkę. Masz chwilę na lunch ze znajomi, zapraszamy na bogaty wybór makaronów.  Trafisz do nas bez kłopotu, bo ulica Poznańska to jedna z głównych miejskich arterii. Także nie zastanawiaj się długo, bierz dzieciaki i wpadajcie do Telepizza na słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano, które kochają najmłodsi. U nas będą się także świetnie bawić, jeśli wyprawisz tu przyjęcie urodzinowe.

 A jeśli akurat marzysz o posiłku w domu, bez kłopotu zamówisz swoją ulubioną pizzę online lub przez telefon, z bezpłatną dostawą. Za wszystko zapłacisz wygodnie kartką lub gotówką.

Zapraszamy!