Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Częstochowa, Gałczyńskiego 2 (Róg Dekabrystów i Armii Krajowej)

34 325 76 15
Inne numery 34 325 76 16
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Wcale nie musisz mieć zaczarowanej dorożki, bo znaleźć się najlepszej pizzerii w Częstochowie. Wystarczy, że odwiedzisz naszą restaurację Telepizza przy ul. Gałczyńskiego.

W pizzerii Telepizza, przy skrzyżowaniu ulicy Dekabrystów i Armii Krajowej powita Cię zapach pysznej świeżej pizzy i bogate, różnorodne menu
Bo Częstochowa to nie tylko Szlak Orlich Gniazd, to szlak dobrego smaku. Najlepsza pizza w mieście w najlepszej cenie to u nas codzienność.

W pizzerii Telepizza znajdziesz klasyki – pizzę Margheritę i Hawajską. Oraz bogactwo smaku w menu sezonowym. Sery, mięsiwa, świeże zioła i przede wszystkim nasz hit – cienkie, ręcznie wyrabiane ciasto. Nasza pizza to atrakcja, która zaspokoi apetyty całej rodziny po zwiedzaniu Zamku Ogrodzieniec. Oferta Super Trio na trzy duże, lub trzy średnie pizze – to dobra opcja na rodzinny obiad lub spotkanie z większą grupą znajomych.

Ulubione pizze Pepperoni lub Capriciosa można u nas zamówić pół na pół i z ekstra dodatkami, tak jak lubisz.

W menu sezonowym natomiast znajdziesz zarówno pozycje mięsne, jak i wegetariańskie. Pizze maxi, duże, średnie lub małe – dobre na każdy głód.

Goście z Częstochowy odwiedzają nas, gdy szukają miejsca na szybki lunch. Wybierają coś spośród lekkich sałatek, smacznych kanapek ze świeżymi składnikami i super pożywnych makaronów.

Zawsze możesz delektować się ulubionymi kompozycjami w naszym lokalu,
a latem w ogródku. Czy przyjedziesz do nas samochodem, czy transportem miejskim – zawsze trafisz bez kłopotu. Czy to ze stacji Stradom, czy też kierując się na Jasną Górę – warto pamiętać o najlepszej pizzy w Częstochowie. Po szkole wpadają do nas dzieciaki, które uwielbiają nasze kids menu.

Tylko w pizzerii Telepizza mogą zamówić słodkie pizze Cookie Monster z ciasteczkami lub Choco Vulcano, pełną czekoladowego sosu. Słodkie pizze od Telepizza to prawdziwy hit na przyjęciach urodzinowych dla najmłodszych lub podczas imprez z okazji dnia dziecka, które możesz zorganizować w naszej pizzerii. Dla rodziców to prawdziwa wygoda i chwila wytchnienia. Mogą sprawdzić też kaloryczność każdej pizzy, żeby bez obaw zaserwować ją dzieciakom.

Studenci także korzystają z super cen, promocji i rabatów.

Ucząc się do sesji czy organizując domówkę, zamawiają ulubione pizze z dostawą do domu.

W Telepizza mamy darmową dostawę i super wygodne zamawianie – online lub przez telefon. Płatność kartą lub gotówką, oraz możliwość odbioru jedzenia w lokalu.

Najlpsze jedzenie z dowozem w Częstochowie to pizza od Telepizzy. Po prostu spróbuj. Poezja smaku, także dla zakochanych, którzy po wizycie w Muzeum Haliny Poświatowskiej, wybierają się do nas na romantyczną kolację i zamawiają pizzę serce. Bo nas warto odwiedzać codziennie, solo, z rodziną lub znajomymi. Zawsze czekamy na gości z pyszną pizzą i super rabatami.

Do zobaczenia!