Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Dąbrowa Górnicza, Kościuszki 18

32 261 25 44
Inne numery 32 261 25 43 32 264 96 78
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 24.00 piątek - sobota: 10.00 - 01.00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Pływanie w Parku Wodnym Nemo w Dąbrowie Górniczej skończone, a ty jesteś tak głodny, że zjadłbyś konia z kopytami?

Zapraszamy do Telepizzy przy Kościuszki 18.

Z Parku Wodnego dotrzesz do nas na piechotę przez Park im. Gen. Józefa Hallera w 10 minut, a samochodem Aleją Róż, ulicą Legionów Polskich, Górniczą, a na koniec prosto Aleją Kościuszki będziesz w naszym lokalu w 4 minuty.

Zachęcamy do wizyty wszystkich głodnych, a także spragnionych. Podajemy pizze klasyczne, a wśród nich Margeritę idelaną dla najmłodszych, Hawajską i Capriciosę.

Mamy też w ofercie coś bardziej wyszukanego, co sprawi, że twoje kubki smakowe zawyją z radości. Twój portfel po wizycie u nas też nie będzie płakał, bo mamy mnóstwo korzystnych promocji, a wśród nich ofertę Super Trio – zamawiasz trzy pizze i płacisz mniej.

 Idealna propozycja dla tych, którzy pojawią się u nas ze znajomymi lub rodziną. Każda pizza w Telepizzy jest serwowana w trzech rozmiarach – duży, max, mały, średni – ty decydujesz, jak bardzo jesteś głodny i jak wielka powinna być twoja pizza. Możesz ją zamówić pół na pół, z mięsem np. pizzę Trzy Mięsiwa, lub lekką wegetariańską Italian FIT.

 Masz ochotę na makaron lub sałatkę? W naszym menu znajdziesz również takie propozycje jak Penne Bolognese, Pene Carbonara i sałatka Cezar.

Do każdego dania możesz zamówić napój gazowany, wodę, a nawet herbatę oraz kawę. Zapewniamy, że wszystkie składniki są w naszym lokalu starannie dobrane i zawsze świeże. Do pizzerii w Dąbrowie Górniczej zapraszamy z pociechami, dla których w kids menu mamy dwie ciekawe słodkie propozycje: Pizzę Choco Vulcano i Cookie Monster.

Jeśli jest taka potrzeba, to możemy dla waszych pociech zorganizować wspaniałe przyjęcie urodzinowe z wyjątkowym menu.

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej, turyści i ci będący przejazdem w tym pięknym mieście wpadajcie do nas na posiłek!

 Chcecie zjeść pizzę u siebie na kanapie? Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamawiania online lub przez telefon. Nie czekajcie, dostawa do domu Gratis! Już dziś skuście się na smaczną pizzę z naszej oferty!