Zmień lokal

PIZZERIA Gdańsk, Stągiewna 6

58 320 24 16
Inne numery 58 320 24 17 58 320 24 18 502 456 619
Godziny otwarcia poniedziałek- niedziela: 10:00 - 24:00 piątek - sobota: 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

W Gdańsku jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenia i pysznych rzeczy do spróbowania.

Tutaj przy u. Stągiewnej mieści się bowiem najlepsza pizzeria w śródmieściu, Telepizza.  Głodnych spacerowiczów, którzy akurat wracają z Jarmarku Dominikańskiego, powitamy pachnącą i gorącą pizzą na cienkim, ręcznie wyrabianym cieście. Do tego ulubione dodatki, wyborne sery, pachnące zioła i świeże warzywa – i obiad gotowy.

Niedzielny spacer warto zacząć od wizyty na Długim Targu, by po spotkaniu z Neptunem, idąc w stronę martwej Wisły, przejść uroczą ulicą Stągiewną prosto na najlepszą pizzę w Gdańsku!

Tutaj miło spędzisz czas a zanim zdecydujesz, czy masz dziś ochotę na klasyczną  pizzę Pepperoni czy Hawajską, czy też na sezonowe nowości, możesz popatrzeć spokojnie na pięknie wycieczkowe stateczki i kolorowe kamienice przy bulwarach.

Maxi i duże pizze z naszego menu zaspokoją nawet głód marynarzy, szczególnie że dla dużej grupy głodomorów mamy specjalne promocje, na przykład Super Trio, trzy pizze w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla tych którzy wolą coś lekkiego proponujemy sałatki, kanapki i makarony które będą również idealną opcją dla poszukujących czegoś na lunch.

Jeśli dalekie wiatry przywiały Cię na Gdańską Starówkę, możesz u nas zrobić krótki przystanek, by rozkoszować się pizzami z menu sezonowego lub dobrze znanymi Margheritą lub Capriciosą.

Latem zapraszamy wszystkich miłośników pizzy do naszego ogródka, gdzie w przyjemnej atmosferze, ciepłych, letnich wieczorów można skosztować naszych specjalności a na koniec schłodzić zimnymi napojami.

A jeśli cumujesz tu na stałe, to wiesz, że nasza nowoczesna i stylowa pizzeria to idealne miejsca na obiad z rodziną i weekendowy wypad z dzieciakami. Słodkie Caramello to prawdziwa eksplozja radości, sprawdzają się też doskonale na Kinder balach, które można u nas zorganizować. A rodzice są spokojni, bo tabelę kaloryczności każdego dania mogą sprawdzić od ręki. Mogą też, jak im wygodniej, zapłacić kartą lub gotówką za każde zamówienie: online, przez telefon, z dostawą do domu.

I jest to super okazja, by w Gdańsku zjeść pyszną pizzę za rozsądną cenę, bo w Telepizzy mamy dla naszych gości codziennie promocje, rabaty i super oferty. Każdy wybierze coś dla siebie.   

Zapraszamy!