Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Gdynia, Świętojańska 72

58 300 08 40
Inne numery 58 300 08 41 502 456 639
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 11:00-23:00 piątek- sobota 11:00-24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jesteś w Gdyni na wakacjach i szukasz najlepszej pizzy w Trójmieście? A może mieszkasz nad morzem i zastanawiasz się, gdzie najlepiej pójść na obiad z rodziną?

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie odpowiedź jest taka sama- to Telepizza! Ulica Świętojańska na której mieści się nasza pizzeria to reprezentatywna ulica gdyńskiego Śródmieścia. Możesz do nas trafić wracając ze spaceru po największej w Polsce marinie, ze wspaniałymi jachtami oraz z najpopularniejszym zabytkowym żaglowcem - Dar Pomorza.

W otoczeniu zabytkowych kamienic i po wizycie w gdyńskim Oceanarium, doskonale smakuje klasyczna pizza Hawajska, Pepperoni czy Margherita. A jeśli szukasz nowoczesnych smaków, znajdziesz je w naszym bogatym, sezonowym menu pełnym warzyw, leśnych grzybów, serów i ziół. Podstawą naszej pizzy jest doskonałe, cienkie ręcznie wyrabiane ciasto. Szaleją zanim miłośnicy mięsnej uczty i wegetarianie. Ci, których głód sprowadził do nas na pizzę dużą lub maxi, a Ci, którzy poszukują czegoś na szyki lunch. Wtedy wybierają coś z naszej szerokiej oferty sałatek, kanapek i makaronów.

Żeglując po gdyńskich uliczkach, natkniesz się na wiele lokali gastronomicznych. Ale każdy kulinarny hedonista wie, że nasza pizza jest najlepsza w Gdyni.

Na romantyczną randkę – pizza serce.

Na weekend z dzieciakami i kinder party w lokalu – słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano.

Na mecz z kolegami oglądany na naszym TV, do tego duża pizza Capriciosa i emocje od razu rosną!

O komfort naszych gości dbamy na każdym etapie: od szybkiego przyjęcia zamówienia (w lokalu, online, przez telefon z dostawą do domu), możliwość sprawdzenia kaloryczności każdego dania, po wypieczenie doskonałej pizzy, i płatność kartą lub gotówką, także w dostawie.

I to płatność, która jest zawsze miłą niespodzianką, bo u nas codziennie czekają na gości rabaty, super oferty i promocje.

Jeśli jesteś sam wybierz jedną pizzę w dobrej cenie, jeśli nie lubisz jeść sam, zaproś znajomych i wybierz ofertę na 3 pizzę duże lub średnie, Super Trio to idealna promocja dla głodnej rodziny lub grupy przyjaciół. Zapraszamy!