Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Katowice, Warszawska 36

32 206 96 00
Inne numery 32 253 67 01 32 253 67 02 502 456 644
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 24.00 piątek - sobota: 10.00 - 01.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Na skrzyżowaniu trzech ulic Warszawskiej, Górniczej i Damrota w Katowicach, niedaleko Katowickiego Spodka, zjecie na obiad pyszną pizzę.

 Gdzie dokładnie? W Telepizzy przy ulicy Warszawskiej 36. Słyniemy z tego na Zawodziu, Nikiszowicach, Bogucicach i całym mieście, że każdy, nawet bardzo głodny człowiek, wyjdzie z lokalu najedzony do syta.

 Po posiłku w naszej pizzerii możecie się wybrać na szybki spacer brzegiem rzeki Rawy.

Przyjdźcie i zjedzcie u nas na obiad, lunch, kolację Margeritę, Hawajską albo Peperoni lub jeden z naszych makaronów w stylu włoskim.

Zarówno wegetarianie, jak i mięsożercy najedzą się u nas oraz skorzystają z ciekawych propozycji w naszym menu.

 Jeśli zamierzacie odwiedzić nasz lokal w większym gronie, to zachęcamy do skorzystania z promocji Super Trio – trzy pizze w niższej cenie. Każdą ulubioną pizzę możecie zamówić w dowolnym rozmiarze małym, dużym, max lub średnim oraz na grubym albo cienkim – ręcznie wyrabianym – cieście.

Z naszego menu możecie również wybrać sałatkę lub smaczny makaron np. Penne Bolognese lub Penne Carbonara. Wszystkie potrawy w Telepizzy w Katowicach przyrządzamy z dobrze dobranych składników. Zawsze świeżych ziół, warzyw, mięs i serów.

Dlatego smak naszych dań jest niezapomniany i po jednej wizycie chcecie zawsze do nas wracać.

Do pizzerii na Warszawskiej zapraszamy z pociechami, które będą mogły pobawić się w naszym kąciku zabaw dla dzieci i zamówić coś specjalnego z kids menu. Zachęcamy szczególnie do spróbowania słodkich przy smaków takich jak Pizza Cookie Monster lub Choco Vulcano.

Zgłodnieliście? Najwyższy czas wpaść do Telepizzy w Katowicach na obiad, lunch lub szybką przekąskę. Z wizyty na pewno będziecie zadowoleni i skusicie się dodatkowo na filiżankę pysznej kawy.

Nie chcecie do nas wpadać, ale chcecie zjeść pizzę lub smaczny makaron? Nie ma problemu! Zamówcie coś z naszego menu przez telefon lub online. My dostarczymy wasze zamówienie na miejsce a dostawa jest bezpłatna. Zapraszamy!