Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Kraków, Rusznikarska 14

12 415 56 02
Inne numery 12 415 94 60 12 415 92 60
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jeśli pizza w Krakowie to tylko Telepizza. Najlepsze pizze i promocje znajdziesz zawsze u nas. Możesz zamówić jedzenie z dostawą do domu, telefonicznie lub online. Masz również możliwość zamówienia pizzy telefonicznie i odbioru swojego zamówienia w jednej z pięciu pizzerii w Krakowie. Zachęcamy do zamawiania pizzy, sałatek, makaronów i pozostałych produktów przez internet. Zamawiając pizzę przez internet jako zarejestrowany użytkownik, masz dostęp do najlepszych promocji, specjalnych rabatów oraz innych udogodnień. Pamiętaj, że zakładając konto masz dostęp do swoich poprzednich i ulubionych zamówień, możesz również wybrać dogodny sposób płatności. Najlepsza pizza i promocje w Krakowie. Zapraszamy!