Jesteśmy otwarci w KAŻDĄ niedzielę! Zapraszamy do naszych pizzerii w standardowych godzinach.

Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Kraków, Rusznikarska 14

12 415 56 02
Inne numery 12 415 94 60 12 415 92 60
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Przyjeżdżasz do Krakowa i nie wiesz, gdzie dobrze zjeść? A może mieszkasz w Krakowie i lubisz pizzę albo chcesz przekąsić szybki lunch?

Przyjdź do Telepizzy przy ulicy Rusznikarskiej 14 w Krakowie. Zjesz tutaj najlepszą pizzę w mieście, a także makarony np. Penne Carbonara lub Penne Bolognese.

Nieistotne czy jesteś wegetarianinem czy miłośnikiem mięsa, bo w krakowskiej Telepizzy zjesz pyszną bezmięsną pizzę Grecką oraz Wegetariańską, a także mięsne propozycje takie jak Hawajska, Capriciosa i Peperoni.

Dla bardzo głodnych w menu jest pizza duża, a dla mniej wygłodniałych są pizze średnie oraz małe. Jeśli jednak wyjątkowo nie masz ochoty na pizzę, to w naszym menu znajdziesz sałatki takie jak Cezar lub Grecka oraz różnego rodzaju makarony.

Telepizza na Rusznikarskiej w Krakowie oferuje również pizze w promocjach, dzięki temu zjesz więcej za mniej.

Wracasz ze spaceru w Parku Krowoderskim? To świetnie! Wpadnij do Telepizzy na Rusznikarskiej. Wyjdź z parku na ulicę Krowoderskich Zuchów, a potem w prawo w Rusznikarską i za kilka metrów będziesz na miejscu.

Zapraszamy do nas również po spacerze nad Wisłą oraz po wizycie w Zamku Królewskim na Wawelu.

Przyjdź i skosztuj ręcznie wyrabianego cienkiego ciasta oraz najwyższej jakości składników takich jak: rozpływające się w ustach sery, uwodzące aromatem mięsiwa, pachnące zioła i świeże warzywa. W naszej pizzerii uzupełnisz spalone kalorie, a także miło spędzisz czas z ukochaną osobą lub przyjaciółmi.

Warto pamiętać o Telepizzy w Krakowie, gdy potrzebne ci miejsce do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Najmłodsi goście świetnie się u nas bawią i chętnie jedzą, bo uwielbiają prawie wszystkie pozycje z naszego kids menu.

Masz ochotę zjeść pizzę z Telepizzy w domu przed telewizorem? Możesz zamówić pizze oraz inne pozycje z naszego menu przez telefon lub online. Dowieziemy twój lunch, obiad lub kolację pod wskazany adres. Z pizzą w dostawie oferujemy korzystne rabaty i najnowsze promocje.

Nabrałeś ochoty na pizzę? Skorzystaj z oferty Telepizzy na Rusznikarskiej w Krakowie.