Zmień lokal

PIZZERIA Kraków, Tomickiego 4

12 644 87 90
Inne numery 12 644 84 91 12 644 51 56
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 24.00 piątek - sobota: 10.00 - 01.00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Jeśli mieszkasz na Osiedlu Handlowym, lub Kolorowym w Krakowie, czy może niedaleko łąk nowohuckich i chcesz zjeść pizzę..

Zapraszamy na do naszej pizzerii Telepizza Tomickiego 4 – zjesz tutaj wspaniałą pizzę w cenie promocyjnej, a także makarony lub sałatki.

Jesteś wegetarianinem? Zamów Margeritę, Grecką lub Wegetariańską. Kochasz mięso i nie wyobrażasz sobie bez niego swojego życia? W menu mamy pizze pełne soczystej wieprzowiny, wołowiny i drobiu np. Hawajską, Capriciosę i Peperoni.

Dla głodomorów są u nas pizze duże i maxi, a dla mniej wygłodniałych serwujemy pizze średnie i małe. Wolisz zamówić sałatkę lub makaron? Oferujemy sałatki takie jak Cezar lub Grecka oraz makarony Penne Bolognese i Penne Carbonara.

Dzięki naszym promocjom zaoszczędzisz czas i pieniądze, a na pewno nie wyjdziesz z Telepizzy głodny. Możesz uzupełnić u nas kalorie po wizycie w Muzeum PRL-u lub wstąpić na lunch wracając ze spaceru nad Zalewem Nowohuckim.

Wpadnij do Telepizzy na Tomickiego 4 z pociechami, które będą się świetnie bawić w naszym kąciku dla dzieci i chętnie zjedzą coś z przygotowanego specjalnie dla nich kids menu.

Chcesz przyjechać samochodem? Świetnie! Bez problemu zaparkujesz przed lokalem na parkingu dla naszych gości. Przyjdź i ciesz się smakiem wyśmienitej pizzy.

Skosztuj ręcznie wyrabianego cienkiego ciasta oraz najwyższej jakości składników takich jak: rozpływające się w ustach sery, uwodzące aromatem mięsiwa, pachnące zioła i świeże warzywa. Jeśli masz w planach przyjęcie urodzinowe dla dzieci, to pamiętaj o naszej pizzerii. Przyjęcia urodzinowe w naszym lokalu, to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych, którzy na pewno już nie mogą się doczekać, kiedy zjedzą słodkie Caramello.

Masz ochotę na pizzę z Telepizzy, ale u siebie w domu? Zamów pizzę oraz inne pozycje z naszego menu przez telefon lub online w korzystnej promocji. Dowieziemy do ciebie wybraną pizzę oraz napoje. Na co czekasz? Skorzystaj już teraz z oferty Telepizzy na Tomickiego 4.