Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Kraków, os. Oświecenia 55a

12 340 93 61
Inne numery 502 456 730
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 10:00-24:00 piątek- sobota 10:00-01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Mieszkasz na Osiedlu Oświecenia w Krakowie i chcesz zjeść pizzę?

Zapraszamy na pyszną pizzę – z rozpływającym się w ustach serem – do Telepizzy na Osiedlu Oświecenia 55a w Krakowie.

 Zjesz tutaj wspaniałą pizzę w cenie promocyjnej, a także makarony lub sałatki. Jesteś wegetarianinem? Zamów Margheritę, Grecką lub Wegetariańską.
Kochasz mięso i nie wyobrażasz sobie bez niego swojego życia? W menu mamy pizze pełne soczystej wieprzowiny, wołowiny i drobiu np. Big Meat BBQ, Hawajską, Capriciosę i Peperoni.

Dla głodomorów są u nas pizze duże i maxi, a dla mniej wygłodniałych serwujemy pizze średnie i małe. Wolisz zamówić sałatkę lub makaron? Oferujemy sałatki takie jak Cezar lub Grecka oraz makarony Penne Bolognese i Penne Carbonara.

Dzięki naszym promocjom zaoszczędzisz czas i pieniądze, a na pewno nie wyjdziesz z Telepizzy głodny.

Możesz uzupełnić u nas kalorie po spacerze w Parku Tysiąclecia lub wstąpić na lunch wracając z centrum Krakowa.

Wpadnij do pizzerii Telepizzy na Osiedlu Oświecenia z pociechami, które będą się świetnie bawić w naszym kąciku dla dzieci i chętnie zjedzą coś z przygotowanego specjalnie dla nich kids menu.

Chcesz przyjechać samochodem? Świetnie! Bez problemu zaparkujesz przed lokalem na parkingu dla naszych gości.

Przyjdź i ciesz się smakiem wyśmienitej pizzy. Jeśli masz w planach przyjęcie urodzinowe dla dzieci, to pamiętaj o Telepizzy na Osiedlu Oświecenia. Przyjęcia urodzinowe w naszym lokalu, to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych, którzy na pewno już nie mogą się doczekać, kiedy zjedzą Pizzę Cookie Monster z ciasteczkami i czekoladowym sosem. 

Masz ochotę na pizzę z Telepizzy, ale u siebie w domu? Zamów jedzenie oraz inne pozycje z naszego menu przez telefon lub online w korzystnej promocji. Dowieziemy do ciebie wybraną pizzę oraz napoje. Na co czekasz? Skorzystaj już teraz z oferty Telepizzy na Osiedlu Oświecenia w Krakowie!