Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Łódź, Białostocka 3/5

42 645 91 00
Inne numery 42 645 91 01 42 645 91 02 42 645 91 03 502 456 613
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 11:00 - 23:00 piątek - sobota 11:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Szukasz najlepszej pizzy w Łodzi? Twoje rejony to Łódź Górna, Chojny?

To zapraszamy do Telepizzy przy ulicy Białostockiej. W uroczej scenerii dawnej fabryki Braci Stolarów, nieopodal ulicy Rzgowskiej i Parku Leonarda mieści się nasza pizzeria, do której trafisz z łatwością i wygodnie zaparkujesz.

Spacerując po dzielnicy Łódź Górna, wpadnij koniecznie na pyszną pizzę Hawajską ulubioną pizzę najmłodszych miłośników pizzy, czy klasyczną pizzę Pepperoni lub Margheritę. Na duży i mały głód znajdziesz pizze duże, max lub dla odmiany pasty, lekkie sałatki i kanapki doskonałe na szybki lunch.

Zasmakuj w świeżych składnikach i wyjątkowym, cienkim, ręcznie wyrabianym cieście. A może masz apetyt na coś sezonowego? W naszym menu zawsze znajdziesz bogactwo pizz sezonowych, jesienią spróbuj Kurkowej Uczty, zimą pizzy Zbójnickiej z dodatkiem wędzonego sera, żurawiny i aromatycznej kiełbasy.

Latem zapraszamy na kompozycje pełne ziół, soczystych warzyw i delikatnych sosów. Nasza obsługa z przyjemnością opowie Ci o każdej pozycji z menu. Zawsze pełnego ciekawych ofert i rabatów, jak np. Super Trio z super ceną za trzy duże lub trzy średnie pizze.

Wybierasz miejsce na rodzinny obiad? Weź dzieciaki, znajdą sobie zajęcie w kąciku zabaw, a potem z pewnością nabiorą apetytu na słodkie pizze Cookie Monster lub Choco Vulcano! Kawa w Telepizzy? Oczywiście najlepsza będzie świeżo mielona, wypita w naszym ogródku.

Zapraszamy też wszystkich fanów sportu na mecze. Na naszym dużym telewizorze, ze znajomymi, obejrzysz rozgrywki ulubionej drużyny przy ulubionej gorącej pizzy.

Możesz też zorganizować tutaj przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych i zaprosić maluchy na coś pysznego z naszego specjalnego Kids Menu.

Zapraszamy Cię na najlepszą pizzę w Łodzi Górnej! U nas możesz być pewien, że każde danie jest przygotowane ze składników najwyższej jakości, a ich kaloryczność sprawdzisz w każdej chwili.

Już teraz zamów swoją ulubioną pizzę online, lub przez telefon z bezpłatną dostawą do domu. Trafi do Ciebie gorąca, sycąca i na czas. A jeśli szukasz pizzy w innej dzielnicy Łodzi, odwiedź nasze restauracje na Bałutach i w Śródmieściu. Tam także czekają na Ciebie najpyszniejsze oferty i menu.