Zmień lokal

PIZZERIA Łódź, Narutowicza 35

42 630 15 96
Inne numery 42 631 95 93 42 631 93 05 502 456 609
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Gdzie mieści się najlepsza pizzeria w Łodzi? W samym centrum, przy głównej ulicy im. Gabriela Narutowicza.

 To tutaj, w naszej restauracji serwujemy dla Ciebie codziennie najświeższe, gorące i pachnące pizze. W bezpośredniej bliskości parku im Stanisława Staszica oraz parku im. Jana Matejki, znajduje się miejsce, gdzie spotykają się miłośnicy pysznej pizzy na doskonałym zawsze  świeżym cieście.

Byłeś już na Off Piotrkowskiej, pora na inne dzielnice. Przesiadając się przy Stajni Jednorożców jadąc do pracy lub wracając, pamiętaj o nas, jesteśmy niedaleko. Nasi sąsiedzi zaś wiedzą, że od Łodzi Fabrycznej, po Łódź Kaliską mamy najlepsze pizze w mieście! Oraz najlepsze oferty, rabaty i promocje.

W naszym bogatym menu znajdziesz pizze klasyczne, takie jak Hawajska, Pepperoni czy Margherita. Skosztujesz też doskonałych kompozycji sezonowych, które zaskoczą się unikalnymi składnikami i połączeniami smaków.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś, naszych sezonowych przysmaków koniecznie zrób to jak najszybciej, pizza Kurkowa Uczta jesienią, pizza Zbójnicka zimą i wiosenne kompozycje latem, na pewno przyjemnie cię zaskoczą. Nasza pizzeria, która mieści się w Śródmieściu to idealne miejsce dla zapracowanych na szybki lunch ze znajomymi – zapraszamy na pyszne sałatki, pasty i kanapki.  Dla rodzin z dziećmi na duży rodzinny obiad – bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie. A dla studentów Łódzkiego Uniwersytetu mamy najlepszą ofertę Super Trio, każdy naje się do syta.

Miłośnicy mięsnej strawy, wegetarianie i zakochani w słodkościach najmłodsi. Dla nich, w naszym specjalnym Kids Menu, mamy prawdziwe rarytasy: pizze Cookie Monster i krówkowe rożki Caramello. A jeśli chcesz po prostu wpaść na kawę ze znajomi, u nas w miłej atmosferze, obserwując życie śródmieścia, wypijesz znakomitą, świeżo mieloną kawę z ekspresu.

Odwiedzając Telepizzę przy ulicy Narutowicza, czy to po spektaklu w Teatrze Wielkim, czy na śniadanie przed pracą, możesz być pewien, że dostajesz składniki najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane. A jeśli pilnujesz, by to co jesz, było zawsze odpowiednio skomponowane, sprawdzisz od ręki kaloryczność naszych dań.

Najlepsza pizza w stolicy polskiego filmu – Łodzi, to także najlepsze ceny, oferty i promocje. Nieważne czy zamawiasz pizzę max, dużą, małą czy średnią. Dostajesz ją zawsze gorącą, pachnącą i w najlepszej cenie.

Już teraz zamów swoją ulubioną pizzę online, przez telefon lub z dostawą do domu. Dostawa jest za darmo w strefie lokalu. A ulubiona pizza trafia do Ciebie gorąca, sycąca i na czas.

A jeśli szukasz pizzy w innej dzielnicy Łodzi, odwiedź nasze restauracje na Bałutach i w Łodzi Górnej. Tam także czekają na Ciebie najpyszniejsze oferty i menu.