Jesteśmy otwarci w KAŻDĄ niedzielę! Zapraszamy do naszych pizzerii w standardowych godzinach.

Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Łomża, Skłodowskiej Curie 2

86 216 70 70
Inne numery 86 216 70 71
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 22:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 23 zł

W Łomży wypijesz piwo i zjesz pyszną pizzę w Telepizzy przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 2.

Do naszej pizzerii możesz wpaść po spacerze w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym, brzegiem rzeki Narew i po odwiedzinach w Muzeum Północno-Mazowieckim.

Zjesz u nas smaczną pizzę, a także idealnie skomponowane makarony Penne Carbonara, Penne Bolognese i sałatki Cezar oraz Grecką. Nieważne czy jesteś roślinożercą, czy nie wyobrażasz sobie swojego życie bez mięsa.

W naszym menu mamy Pizzę Wegetariańską i Margeritę, a także mięsne propozycje takie jak Peperoni lub Hawajska.
Na pewno każdy miłośnik łomżingu naje się w Telepizzy do syta.

 Dla bardzo głodnych mamy w menu pizze duże oraz max. Wszystkie dostępne są na grubym lub cienkim cieście, a przyrządzane są z soczystego mięsa, idealnie dobranych składników, a doprawione  ziołami smakują wybornie.

Do pizzerii w Łomży zapraszamy z przyjaciółmi, babcią oraz mamą, bo mamy ofertę Super Trio – trzy pizze w promocyjnej cenie. Nie możecie tego przegapić.

A może chcecie wspólnie obejrzeć mecz polskiej reprezentacji w zaciszu domowym? Pamiętaj że wtedy najlepiej smakuje Telepizza. Możesz zamówić pyszną pizzę przez telefon lub online, a my dowieziemy wszystko prosto do Twojego domu.

W Telepizzy przy Marii Skłodowskiej-Curie możesz także zorganizować dla swojej pociechy przyjęcie urodzinowe. Gwarantujemy, że impreza będzie niezapomniana, a obiad i lunch w naszym lokalu usatysfakcjonują wszystkich głodomorów.

Nie zastanawiaj się dłużej! Przyjdź na pizzę do Telepizzy w Łomży i skosztuj aromatycznej pizzy w naszej pizzerii!

Nie masz ochoty wychodzić z domu? Z przyjemnością, bezpłatnie dostarczymy twoje zamówienie pod wskazany przez ciebie adres.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!