Zmień lokal

PIZZERIA Lublin, Spółdzielczości Pracy 34

81 742 74 90
Inne numery 81 742 74 91 81 742 74 92
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00 piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Jeśli wcześniej o tym nie wiedziałeś, to już w wiesz gdzie zjesz najlepszą pizzę w Lublinie!

Oczywiście w pizzerii Telepizzy, przy ul. Spółdzielczości Pracy. Każdy mieszkaniec, turysta, bloger powie Ci, że najlepsza pizzeria znajduje się niedaleko centrum miasta, nieopodal Galerii Olimp, przy trasie łączącej północ Lublina z południem.

To tutaj znajdziesz pyszne nowości, sezonowe kompozycje, pizze i menu dla dzieci czy wyjątkową pizzę w kształcie serca.

Nieważne, czy wracasz ze zwiedzania Zamku w Lublinie, czy wybierasz się na rodzinny spacer do Ogrodu Botanicznego, czy poza miasto. Ważne, że jesteś głodny i szukasz smacznej pizzy w najlepszej cenie.

Wpadłeś po drodze do pracy, na szybki lunch w środku tygodnia, a może obiad z rodziną? Świetnie, w naszym bogatym menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Klasyczne kompozycje, na ręcznie wyrabianym cieście, niespotykane pizze sezonowe, które zaskoczą Cię unikalnymi kompozycjami smakowymi i ciekawymi składnikami. Spróbuj więc naszych najlepszych sezonowych hitów, a więc pizzy Kurkowej Uczty, czy pizzy Zbójnickiej, idealnej na zimowe wieczory.

Na duży głód maxi i duże pizze, a na mniejszy, sałatki, makarony i kanapki. Z mięsem i wegetariańskie, z serem i warzywami. Cokolwiek zamówisz, możesz być pewien, że dostaniesz najlepszej jakości składniki w super-promocyjnej cenie. Dlatego szukaj swoich ulubionych pizz i sprawdzaj nasze ekstra oferty codziennie.

Super Trio dla większego towarzystwa albo jedna średnia pizza w super cenie na mniejszy głód.

Byłeś na zakupach w Galerii Olimp i ruszasz dalej w miasto? Zrób sobie chwilę przerwy z ulubioną pizzą w naszym ogródku. Zaparkujesz bez kłopotu, zaplanujesz dalszą trasę, a może zachęcony wyjątkowym menu dla najmłodszych, zorganizujesz u nas przyjęcie urodzinowe dla dzieciaków? Kids Menu to prawdziwa eksplozja radości.

A jeśli marz Ci się spokojna kolacja w domu ze znajomymi, lub romantyczna we dwoje, to zamów tak jak lubisz z dostawą do domu: pizzę serce, albo pół na pół, z dowolnymi dodatkowymi składnikami na życzenie.

Zamawiaj tak, jak lubisz: online, przez telefon, czy w lokalu; zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką, a pizza przyjedzie do Ciebie gorąca i pachnąca. Dostawa jest darmowa w najbliższej strefie lokalu.