Zmień lokal

PIZZERIA Olsztyn, Pieniężnego 8

89 535 11 66
Inne numery 89 535 25 64 89 535 23 41 502 456 643
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00 piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Gdzie zjeść najlepszą pizzę na Warmii i Mazurach? Gdzie zjeść najlepszą pizzę w Olsztynie?

Wie to każdy kulinarny hedonista, bloger, turysta i rodowity Olsztynianin. Nieważne, czy odwiedzasz nas tylko przejazdem, w drodze do Sztynortu, czy też zostajesz na dłużej, by zwiedzić Planetarium I Muzeum Warmii i Mazur.

Najlepsza pizza w Olsztynie to Telepizza przy ulicy Seweryna Pieniężnego i tam powinieneś zatrzymać się na obiad.

Naszą pizzą delektują się spacerowicze wracający z pobliskiego Starego Miasta, turyści, którzy odwiedzają Stary Tartak, a także Ci, którzy w Olsztynie zacumowali swoją łódkę tylko na chwilę, w poszukiwaniu wyśmienitego miejsca na obiad lub kolację.

Wiemy przecież, że dobra pizza Hawajska, Pepperoni czy Margherita smakują najlepiej w dobrym towarzystwie i miłym otoczeniu. Zwłaszcza, gdy zamawiasz je w ofercie Super Trio, gdzie trzy duże i średnie pizze dostajesz w doskonałej cenie.

A tak właśnie położona jest nasza pizzeria – niedaleka stąd spacerem nad jezioro i blisko do pięknego parku. Nie musisz więc dalej szukać. Odwiedź nas i skosztuj klasycznych pizz na cienkim, ręcznie wyrabianym cieście. Delektuj się świeżymi składnikami: ziołami, serami, sosami, mięsem i warzywami.

Na duży głód, znajdziesz wypasione, duże max pizze w ogromnych promocjach. Na mniejszy apetyt lub szybki lunch wybierzesz lżejsze menu: wyborne sałatki, kanapki i makarony.

Na głód wrażeń – skosztujesz unikalnych kompozycji i smaków z menu sezonowego. Latem zioła, pomidory. Jesienią leśne mazurskie grzyby, zimą sycące mięsiwa od lokalnych dostawców i starannie wyselekcjonowane sery najlepszych gatunków.

Każde nasze danie ma określoną kaloryczność, którą od ręki możesz sprawdzić, zanim zamówisz: u nas w lokalu, lub tak jak Ci wygodnie: online, przez telefon czy z darmową dostawą do domu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że naszymi najmniejszym gościom dedykujemy specjalne słodkie, kolorowe Kids Menu, z unikalnym Caramello. Dzieciaki mogą wyszaleć się w specjalnym kąciku zabaw, najeść do syta, a także pobawić i pouczyć na urodzinach, które dla nich organizujemy.

A Ty, w tym czasie możesz delektować się świeżo mieloną, doskonałą kawą, siedząc w ogródku i patrząc na bijące serce Olsztyna. Lub patrząc w oczy ukochanej osobie i zajadając wyjątkową pizzę serce.

Możesz być również pewien, że zawsze znajdziesz u nas świetne promocje, oferty i rabaty. Warmia i Mazury, a zwłaszcza Olsztyn to dla każdego: turysty, sąsiada i mieszkańca – kraina najlepszej pizzy!