Zmień lokal

PIZZERIA Otwock, Kołłątaja 61

22 788 25 25
Inne numery 22 788 23 83 502 456 321
Godziny otwarcia poniedziałek - czwartek 11:00 - 23:00 piątek - sobota 11:00 - 24:00 niedziela 12.00 - 23.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Gdy dopadnie Cię głód, lub szukasz miejsca na biznesowy lunch zapamiętaj adres ulica Hugona Kołłątaja 61, Otwock.

To tutaj mieści się Telepizza - czyli najlepsza pizza w mieście. Czy wiesz, że korzystamy wyłącznie z najświeższych składników i najlepszych serów typu mozarella lub gouda. W dodatku naszą pizzę wypiekamy zręcznie wyrabianego ciasta, dzięki czemu ma tak niepowtarzalny smak.

Na pewno ucieszy Cię fakt, że pizzeria Telepizza jest tak blisko. to doskonałe miejsce, by uzupełnić energię po wyczerpującym treningu w Fitness Club Imperium. A może wracasz z pola golfowego w Józefowie, albo właśnie wyszedłeś z dziećmi z parku linowego? Pizza to dobry pomysł na obiad dla całej rodziny!

Będziesz zachwycony bogatością naszego menu. Czekają na Ciebie wyśmienite pizze na dwóch rodzajach ciasta: klasycznym cienkim, lub puszystym, chrupiącym na dole i miękkim w środku. Jest w czego wybierać: od typowo mięsnych kompozycji smakowych, jak Big Meat BBQ lub Kebab Delux po pozycje typowo wegetariańskie, między innymi Italian Fit, Grecka lub Królowa Serów z aż sześcioma rodzajami sera!

Jeśli nie masz ochoty na pizzę, na pewno skusisz się na wyborny włoski makaron penne. Możesz wybrać rozgrzewającą Serową Biesiadę, pomidorowo-mięsny sos Bolognese lub śmietanową Carbonarę z boczkiem i pieczarkami.

Czekają na Ciebie także sałatki Grecka lub Cezar, przystawki lub wspaniałe chrupiące kawałki kurczaka - do wyboru panierowane skrzydełka, lub stripsy.

Koniecznie zapamiętaj nasz adres - Telepizza, ulica Hugona Kołłątaja 61, Otwock. Jeśli akurat nie możesz wyjść z domu, lub organizujesz imprezę i zaprosiłeś gości - pomożemy Ci!

Pyszną gorącą pizzę, lub pachnący makaron dostarczymy prosto do twojego domu. Złóż zamówienie online, korzystając z aplikacji Telepizza lub zadzwoń pod numer (0-22) 788-25-25.