Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Poznań, Święty Marcina 24

61 628 09 33
Inne numery 61 628 09 31 61 628 09 34
Godziny otwarcia poniedziałek - sobota 12:00-20:00 niedziela 12:00-19:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Poznaniaku, który już trzecią godzinę robisz zakupy w Galerii MM i jesteś głodny tak bardzo, że nie masz siły dłużej wybierać butów. Zapraszamy do Telepizzy na trzecim piętrze Galerii MM w Poznaniu.

Szybki lunch lub dłuższy obiad w trakcie weekendowych zakupów jest wskazany, a pyszna pizza – w promocyjnej cenie – czeka.

Serwujemy najbardziej znane klasyki takie jak pizza Margerita, Hawajska, Peperoni, a także bezmięsne pyszności np. Grecką lub Wegetariańską. To ty wybierasz rozmiar pizzy, który najlepiej poskromi twój głód – w ofercie jest duża, max, mała oraz średnia. Pamiętaj, że składniki do naszych dań są wybierane starannie i dokładnie, dlatego sery rozpływają się w ustach, a mięsa uwodzą aromatem. Wszystko przyprawiamy pachnącymi ziołami oraz sosem pomidorowym.

Nie masz ochoty na pizzę? W ofercie  pizzerii Telepizza w Poznaniu na Świętego Marcina są też makarony takie jak Penne Carbanora oraz sałatki w stylu włoskim. Zapraszamy roślinożerców i mięsożerców.

Robisz zakupy w Galerii MM w gronie znajomych? Wpadajcie do Telepizzy razem i skorzystajcie z oferty Super Trio, w której otrzymacie trzy pizze w promocyjnej cenie.

Tych, którzy wybrali się na shopping z ukochaną lub ukochanym zapraszamy na pizzę Serce, na którą składniki możecie wybrać sami.

Wiemy, że robienie zakupów razem z dziećmi nie należy do łatwych, dlatego podczas obiadu w Telepizzy  będziecie mogli odpocząć. Dzieci zajmą się zabawkami i rysowaniem w kąciku zabaw, a w nagrodę będą mogły zamówić pizzę Cookie Monster lub Choco Vulcano.

Głodny? Nie zwlekaj dłużej! Przyjdź do Telepizzy na trzecim piętrze Galerii MM i ciesz się przerwą w zakupach oraz smakiem pizzy na ręcznie wyrabianym grubym lub cienkim cieście. Zachęcamy też do skorzystania z oferty na wynos. Zamów pizzę przez telefon lub online, a my ją dowieziemy.

Poznaniaku przyjdź koniecznie na pyszną pizzę do Telepizzy na Świętego Marcina w Poznaniu.