Zmień lokal

PIZZERIA Pruszków, Działkowa 4a

22 728 53 82
Inne numery 22 728 89 21 22 728 53 67 502 456 631
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Szukasz najlepszej pizzy w Pruszkowie? Właśnie ją znalazłeś. To pizzeria Telepizza przy ulicy Działkowej. Pizze są u nas gorące, jak emocje we Fly Spot.

A dodatki tak świeże, jak zieleń w Parku Potulickich. Pyszna pizza Margherita i Hawajska czeka na miłośników klasyki, wracających ze spaceru po Rezerwacie Przyrody.

Duże i średnie pizze zaspokoją głód całej rodziny, jeśli na obiad wybiorą promocję Super Trio.

Cienkie, ręcznie wyrabiane ciasto jest naszym seretem smaku. A super oferty, promocje i rabaty – sekretem naszego sukcesu. Dzieciaki uwielbiają do nas wpadać po szkole na słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. Takie słodkie pizze to idealny pomysł także na Dzień Dziecka. Zapracowani rodzice odwiedzają nas w ciągu dnia i wybierają coś na szybki lunch. Mamy lekkie sałatki, pożywne kanapki i pyszne makarony.

A jeśli nie masz czasu na gotowanie, lub organizujesz większe spotkanie z przyjaciółmi, wiedz że w  naszej pizzerii Telepizza w Pruszkowie, mamy darmową dostawę jedzenia do domu. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Pizze z dużą ilością mięsa, jak Pizza Trzy Mięsiwa, na duży głód, czy lekkie, wegetariańskie pizze na cienkim cieście na bazie oliwy czosnkowej, na przykład pizza Italian Fit z brokułami i pomidorem.

Dbamy o naszych klientów pod każdym względem, dlatego mogą płacić wygodnie – kartą lub gotówką. W Telepizzy można zamawiać jedzenie z  dostawę do domu na kilka sposobów:  przez telefon lub internet. Można również zamówić telefonicznie lub online i odebrać swoją pizzę na miejscu w pizzerii, bez czekania.

 Zakochani wybierają naszą unikalną pizzę serce na Walentynki lub randkę. Bogate i różnorodne menu sezonowe to dobra opcja zarówno dla mięsożerców, jak i dla wegetarian. Bo najlepsza pizza w Warszawie i okolicach to Telepizza.

Zawsze pełna dobrych ofert i promocji. Także dla kibiców, którzy zamawiają duże i maxi pizze na mecz, by podgrzać emocje podczas kibicowania naszej reprezentacji.

Również studenci  zamawiają  z darmową dostawą do domu lub akademika, na domówkę, czy przygotowania do sesji.

Zapraszamy wszystkich którzy wracają z atrakcji sportowych na arenie Znicz Pruszków, na pewno gorąca i pachnąca pizza z Telepizzy będzie idealnym zakończeniem emocjonującego dnia.

 Zapraszamy do Telepizzy przy ulicy Działkowej, na najlepszą pizzę w Pruszkowie.