Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Pruszków, Działkowa 4a

22 728 53 82
Inne numery 22 728 89 21 22 728 53 67 502 456 631
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Szukasz najlepszej pizzy w Pruszkowie? Właśnie ją znalazłeś. To pizzeria Telepizza przy ulicy Działkowej. Pizze są u nas gorące, jak emocje we Fly Spot.

A dodatki tak świeże, jak zieleń w Parku Potulickich. Pyszna pizza Margherita i Hawajska czeka na miłośników klasyki, wracających ze spaceru po Rezerwacie Przyrody.

Duże i średnie pizze zaspokoją głód całej rodziny, jeśli na obiad wybiorą promocję Super Trio.

Cienkie, ręcznie wyrabiane ciasto jest naszym seretem smaku. A super oferty, promocje i rabaty – sekretem naszego sukcesu. Dzieciaki uwielbiają do nas wpadać po szkole na słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. Takie słodkie pizze to idealny pomysł także na Dzień Dziecka. Zapracowani rodzice odwiedzają nas w ciągu dnia i wybierają coś na szybki lunch. Mamy lekkie sałatki, pożywne kanapki i pyszne makarony.

A jeśli nie masz czasu na gotowanie, lub organizujesz większe spotkanie z przyjaciółmi, wiedz że w  naszej pizzerii Telepizza w Pruszkowie, mamy darmową dostawę jedzenia do domu. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Pizze z dużą ilością mięsa, jak Pizza Trzy Mięsiwa, na duży głód, czy lekkie, wegetariańskie pizze na cienkim cieście na bazie oliwy czosnkowej, na przykład pizza Italian Fit z brokułami i pomidorem.

Dbamy o naszych klientów pod każdym względem, dlatego mogą płacić wygodnie – kartą lub gotówką. W Telepizzy można zamawiać jedzenie z  dostawę do domu na kilka sposobów:  przez telefon lub internet. Można również zamówić telefonicznie lub online i odebrać swoją pizzę na miejscu w pizzerii, bez czekania.

 Zakochani wybierają naszą unikalną pizzę serce na Walentynki lub randkę. Bogate i różnorodne menu sezonowe to dobra opcja zarówno dla mięsożerców, jak i dla wegetarian. Bo najlepsza pizza w Warszawie i okolicach to Telepizza.

Zawsze pełna dobrych ofert i promocji. Także dla kibiców, którzy zamawiają duże i maxi pizze na mecz, by podgrzać emocje podczas kibicowania naszej reprezentacji.

Również studenci  zamawiają  z darmową dostawą do domu lub akademika, na domówkę, czy przygotowania do sesji.

Zapraszamy wszystkich którzy wracają z atrakcji sportowych na arenie Znicz Pruszków, na pewno gorąca i pachnąca pizza z Telepizzy będzie idealnym zakończeniem emocjonującego dnia.

 Zapraszamy do Telepizzy przy ulicy Działkowej, na najlepszą pizzę w Pruszkowie.