Zmień lokal

PIZZERIA Radom, Żółkiewskiego 4

48 364 91 40
Inne numery 48 364 91 41 48 364 91 51 502 456 647
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Co warto zobaczyć w Radomiu? Gdzie dobrze zjeść?

Nie musisz dłużej googlować. Wsiadaj w samochód, tramwaj lub autobus i przyjeżdżaj do Telepizzy w Centrum Handlowym Echo! Pizzeria Telepizza to najlepsze jedzenie w Radomiu.

Zapytaj googla, sąsiada lub doradcę smaku. Wszyscy wiedzą, że w Telepizzy dostaniesz najlepszą pizze Margherita, Pepperoni, Hawajską, a także wiele innych z bogatego menu sezonowego.

Jak dojechać? Wystarczy, że wjedziesz na jedną z głównych radomskich ulic: Warszawską, Żółkiewskiego lub Czarnieckiego i skręcisz na rondzie w stronę CH Echo.

Pizzeria Telepizza w Centrum Handlowym Echo znajduje się pomiędzy Osiedlami Akademickimi (studenci nas uwielbiają z maxi pizze z dostawą do domu), a Michałowem (sąsiedzi wpadają do nas na szybki, lekki lunch).

W Telepizzy znajdziesz zawsze cienkie ręcznie wyrabiane ciasto, świeże zioła i składniki oraz mnóstwo super ofert i rabatów. Po prostu powiedz nam, czego szukasz i jak bardzo jesteś głodny.

Buszujesz po sklepach w poszukiwaniu klasycznego ubrania i ekstra dodatków? Może zainspiruje Cię nasza klasyczna pizza Hawajska z ekstra sosem? Jesteś głodny promocji? Przyjdź do nas z rodziną na obiad i zamówcie trzy duże lub trzy średnie pizze w ofercie Super Trio! Łowcy okazji już wiedzą, że najlepsza pizza w Radomiu to Telepizza.

Zamawiają u nas np. unikalną pizze serce – dobry pomysł na Walentynki lub Dzień Mamy. Wybierasz się za wielkie zakupy z dzieciakami? Chwilę wytchnienia znajdziesz, popijając pyszną kawę z ekspresu, gdy młodzi zajadać się będą słodkimi pizzami Choco Vulcano i Cookie Monster. Słodkie pizze z ciasteczkami i sosem czekoladowym to nasz hit z dziecięcego menu. Sprawdza się doskonale na przyjęciach urodzinowych i kinder balach, które z łatwością zorganizujesz w naszej pizzerii.

Halo Radom, czy są tu kibice? To na pewno wiedzą, że pizzeria Telepizza to super miejsce na mecz. W naszym lokalu na dużym TV obejrzysz naszą reprezentację, a gorące emocje podgrzeje gorąca maxi pizza i zimne napoje.  Jeśli natomiast szykujesz się na wieczór z ulubionym serialem, zamów swoją ulubioną pizzę z darmową dostawą do domu. Szybko i wygodnie zamówisz przez internet lub telefon. Zapłacisz kartą lub gotówką, jak wolisz. Możesz także odebrać swoje zamówienie w lokalu, sprawdzając najpierw tabelę kaloryczności.

W uroczym ogródku zawsze miło jest posiedzieć przy kawie lub wyrwać się na szybki lunch w przerwie od pracy. Lekkie sałatki, pyszne kanapki i super makarony sprawdzą się doskonale.

Pamiętaj, że najlepsze jedzenie i najlepsze oferty, ceny i rabaty znajdziesz codziennie w pizzerii Telepizza przy ulicy Żółkiewskiego. Zapraszamy!