Zmień lokal

PIZZERIA Raszyn, Szkolna 1c

22 720 45 22
Inne numery 504 276 149
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00 piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Z czego słynie Raszyn? Nie tylko z pikników motocyklowych i super-zielonych terenów.

Raszyn ma swoją najlepszą pizzę! To tutaj, przy ulicy Szkolnej mieści się pizzeria Telepizza.


Ulubione miejsce spotkań dzieciaków po szkole. Bo kieszonkowe można przeznaczyć na słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. I surfują za darmo z naszym WiFi po sieci, szukając atrakcji w Raszynie. Fajne także jako pomysł na Dzień Dziecka.

Kieszonkowe spokojnie wystarczy, bo w naszej pizzerii w Raszynie mamy dla Was zawsze super ceny, oferty i rabaty.

Rodzicie odbierają dzieci z basenu i wpadają do nas na rodzinny obiad, korzystając z oferty Super Trio! Trzy duże lub trzy średnie pizze w super cenie o idealna opcja na posiłek w dużym towarzystwie. Zwłaszcza, że wszystkie nasze pizze, w tym pizze Margherita, Hawajska czy Pepperoni podajemy na cienkim, ręcznie robionym cieście. Mniaaam.

Szukasz miejsca na szybki, lekki lunch, bo jesteś zapracowany? Spróbuj naszych lekkich sałatek, pożywnych kanapek i pysznych makaronów.

A jeśli szukasz pomysłu na randkę lub romantyczną kolację, to do pizzerii Telepizza możesz zaprosić ukochaną osobę na pizzę serce. Nic tak przecież nie cieszy jak wspólny posiłek ze świeżych ziół, pomidorów, serów, ręcznie wyrabianego ciasta i dowolnie komponowanych składników.

Koleżanki po pracy wpadają do nas na pogaduchy, pyszną kawę i Deser Caramello. Latem, to doskonała opcja, by posiedzieć chwilę w naszym ogródku.

A panowie zamawiają do domu na wieczór duże i maxi pizze na mecz. Gorąca pizza, zimne napoje i można kibicować naszej reprezentacji. To idealny zestaw prawdziwego fana.

Cała Warszawa wie, że najlepsza pizza jest pizzerii Telepizza. Bielany, Mokotów, Śródmieście i Bemowo tam zamawiają swoją ulubioną pizzę.

Bo mamy darmową dostawę, wygodną płatność kartą lub gotówką i najprostsze metody zamawiania – przez intenret lub telefon. Odebrać możesz swoje zamówienie w lokalu, zaparkujesz wygodnie na naszym parkingu, a pizzę otrzymasz gorącą i na czas.

Zapraszamy do pizzerii Telepizza na najlepszą pizzę w Raszynie!