Zmień lokal

PIZZERIA Ruda Śląska, Chorzowska 7

32 340 02 02
Inne numery 32 340 02 08 502 456 660
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 11:00-23:00 piątek- sobota 11:00-24:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Ruda Śląska to prawdziwa kopalnia pomysłów i miejsc, gdzie możesz zjeść najlepszą pizzę, pójść na randkę czy spotkać się na rodzinny obiad. Bo tutaj, w pizzerii Telepizza, przy ulicy Chorzowskiej zrobisz to wszystko ze smakiem!

Najlepsze klasyczne pizze Margherita, Pepperoni i Hawajska – idealne na rodzinny obiad po wspólnych szaleństwach w Aquadromie.

Cienkie, ręcznie wyrabiane ciasto spodoba się każdemu miłośnikowi dobrej pizzy. Podobnie jak świeże zioła i dodatki, super sery i mięsiwa oraz doskonałe warzywa.

Najlepsza pizzeria w Rudzie Śląskiej to Telepizza, więc wato tu wpadać nawet na szybki lunch, gdy jesteś zapracowany. Małe pizze, lekkie sałatki, kanapki i makarony to super opcja na szybki obiad w ciągu dnia. A jeśli potrzebujesz czegoś na duży głód w dużym towarzystwie, skorzystaj z oferty Super Trio. Trzy duże lub trzy średnie pizze w super cenie nasycą każdego z Was!

Zmęczenie po atrakcjach w Parku Strzelnica? W pizzerii Telepizza przy ulicy Chorzowskiej odzyskasz siły, popijając pyszną kawę i zamawiając słodki deser Caramello. Za słodkości kochają nas też dzieciaki.

Po lekcjach lub po basenie wpadają do nas na słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. Słodkie pizze to hit na przyjęciach urodzinowych i imprezach z okazji Dnia Dziecka, które możesz zorganizować w naszym lokalu. Rodzice są spokojni, bo mogą zawsze sprawdzić kaloryczność każdej pizzy, a dzieciaki mogą szaleć w kąciku zabaw.

Dobra pizza to nie tylko kwestia smaku. To także kwestia super cen, rabatów i promocji. A takie znajdziesz u nas codziennie. Cieszy to studentów zamawiających duże pizze do akademika lub na domówkę. Do dostawę mamy darmową, a zamawianie proste i szybkie – przez internet lub telefon. Płacisz też, jak Ci wygodnie kartą lub gotówką.

Możesz też odebrać zamówienie osobiście w lokalu, trafisz do nas bez kłopotu i bez korków, zaparkujesz wygodnie na naszym parkingu. Pizzeria Telepizza w Rudzie Śląskiej to także super pomysł na Walentynki, romantyczną kolację lub Dzień Mamy.

Nasza unikalna pizza serce podbije serce każdego obdarowanego. To super pomysł na prezent.

Odwiedzić możesz nas codziennie, od rana do wieczora. Powita Cię zawsze miła obsługa i zapach pysznej, gorącej pizzy. Zapraszamy.