Zmień lokal

PIZZERIA Siedlce, Rynkowa 22

25 644 00 00
Inne numery 799 019 831
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 10:00-23:00 piątek-sobota 10:00-24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Siedlce! Jeśli macie ochotę na pyszną pizzę w dobrej cenie, to wpadajcie do Telepizzy przy ulicy Rynkowej.

Jesteśmy niedaleko Parku Miejskiego – wystarczy, że przejdziecie osiemset metrów ulicą Aleksandrowską, a potem Rynkową i pod numerem 22 nakarmimy was idealnie skomponowaną pizzą.

Tylko u nas najecie się do syta i nie wyjdziecie z pustym portfelem oraz debetem na karcie. Zaproście znajomych i skorzystajcie z oferty Super Trio. Dostaniecie trzy wybrane pizze w promocyjnej cenie.

Serwujemy stare dobre klasyki takie jak pizza Margerita, Hawajska lub Peperoni, ale mamy też bardziej wyszukane smaki np. Hot Habanas lub Teksański Kurczak.

W naszym menu znajdziecie też makarony takie jak Penne Carbonara oraz sałatki w stylu włoskim. Nie dzielimy ludzi na wegetarian i mięsożerców, bo u nas najedzą się wszyscy, którzy po prostu lubią zjeść dobry lunch albo obiad.

Mamy pizze duże oraz max, a także małe albo średnie. Każda z nich jest dostępna na grubym lub cienkim ręcznie wyrabianym cieście. Możecie wybrać to ciasto, które lubicie najbardziej. Wszystkie potrawy w pizzerii Telepizzy w Siedlcach są przygotowywane ze starannie dobranych składników.

Dlatego w naszej pizzerii mięso jest soczyste, a świeża bazylia, oregano i warzywa sprawiają, że smak naszych potraw jest niepowtarzalny.

 Do lokalu na Rynkowej w Siedlcach zapraszamy z dziećmi, które na pewno chętnie zamówią coś słodkiego z kids menu np. Pizzę Cookie Monster lub Choco Vulcano. Z radością zorganizujemy dla twojej pociechy niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Gwarantujemy, że ty i cała twoja rodzina po wizycie w siedleckiej Telepizzy będziecie zadowoleni, bo u nas najlepsza pizza w mieście czeka na wszystkich głodnych i kochających włoskie smaki.

Dla domatorów mamy ofertę na wynos.

Zamów pizzę przez telefon lub online w promocyjnej cenie, a my ją dowieziemy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wizyty w naszej pizzerii w Siedlcach!