Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Starachowice, Waryńskiego 6

41 274 16 60
Inne numery 41 274 16 66
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 10:00-23:00 piątek- sobota 10:00-24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jesteś w Starachowicach i zastanawiasz się, gdzie można zjeść dobry obiad? A może chciałbyś wiedzieć, gdzie jest najlepsza pizza w mieście? Nic trudnego - na Twoje pytania odpowiedzią jest Telepizza!

Zapraszamy do naszej pizzerii przy ulicy Waryńskiego 6. Jeśli jest ciepło, możesz usiąść w ogródku, posiłek na świeżym powietrzu smakuje niepowtarzalnie. Dla miłośników świeżo pażonej aromatycznej kawy mamy dobrą wiadomość - posiadamy najlepszy ekspres, w którym przyrządzamy pyszne, pobudzające kawy.

Pizzeria Telepizza przy ulicy Waryńskiego jest specjalnie przystosowana dla osób niepełnosprawnych, także nasi goście poruszający się na wózku inwalidzkim mogą bez żadnych przeszkód przebywać w naszym lokalu.

A jest po co nas odwiedzić! Prawie 50 kompozycji smakowych pizzy, od klasycznej Margherity, przez przepyszną Primaverę aż po wyborne Trzy Mięsiwa dla prawdziwych mięsożerców. Podniebienia wegetarian na pewno zadowolą pizze Grecka lub Serowa. Jeśli ktoś chcesz spróbować czegoś innego, to mamy wyborne włoskie makarony Penne w trzech rodzajach: Serowa Biesiada, Bolognese i Carbonara, a także dwie pyszne sałatki Grecką i Cezar.

Przyjedź do nas z całą rodziną, dzieci na pewno docenią nasz pełen zabawek kącik maluchów. Kto wie, może spodoba im się tak bardzo, że będą chciały urządzić tu swoje urodziny? Zapewniamy taką możliwość! Przy samej restauracji znajduje się bezpłatny parking tylko dla naszych gości, gdzie bezpiecznie pozostawicie swój samochód.

Telepizza to także idealne miejsce na spotkania biznesowy lub lunch. Zapewniamy szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu dzięki sieci Wi-Fi. Możesz być cały czas online.

Także jeśli zastanawiasz się jaka jest najlepsza Pizza w Starachowicach - zapamiętaj nasz adres - ul. Waryńskiego 6.

Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, nie ma problemu, dostarczymy Ci ciepłą pizzę wprost pod Twoje drzwi. Zamów online, korzystając z aplikacji Telepizza lub zadzwoń pod numer 274-16-60.