Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Gagarina 13

22 840 08 23
Inne numery 22 841 53 54 502 456 679
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Właśnie wylądowałeś w najlepszej pizzerii na Mokotowie!

Od starego Mokotowa, po Sielce, Czerniaków i Ujazdów wszyscy miłośnicy pizzy spotykają się w Telepizzy przy ulicy Gagarina.

Nieopodal Czerniakowskiej i Wisłostrady, z dogodnym dojazdem, mieści się nasza pizzeria. Pyszna pizza Hawajska i Pepperoni czeka na fanów klasyki.

Na szybki Lunch dla zapracowanych mamy sałatki, kanapki i pasty. Pizza za kieszonkowe dla uczniów pobliskich szkół, a szczególnie szkoły podstawowej nr 206, czy L.O. im. Cervantesa znajdującej się kilka kroków od Telepizzy.

A jeśli jesteś przejazdem i wracasz właśnie po długim spacerze po Łazienkach Królewskich, zwiedziłeś już Starą Oranżerię, Pałac Belwederski, czy park Morskie oko to pamiętaj że nasza pizzeria jest już niedaleko.

Miłośnicy nowości wybiorą bogate i różnorodne menu sezonowe. Zwłaszcza Ci głodni, co wracają ze Warszawianki po strzelnicy lub basenie. Nasi sąsiedzi wpadają do nas na pyszną, świeżo paloną kawę i deser Caramello.

Dzieciaki ciągną rodziców na słodkie pizze Choco Vulcano i Cookie Monster, a potem koniecznie chcą u nas organizować swoje przyjęcia urodzinowe!

Choć uwielbiają nas masy ludzi, zawsze znajdziesz stolik i dostaniesz ulubioną gorącą pizzę Caprisciosę lub Hawajską. Zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką.

Szukasz pomysłu na rodzinny obiad: 3 duże pizze lub trzy średnie pizze w ofercie Super trio, to jes to. W naszej pizzerii na Mokotowie zawsze znajdziesz super ceny, oferty i rabaty. Kochają nas studenci, dla których maxi pizze od Telepizza to podstawa domówki, wieczoru ze wszystkimi sezonami serialu Gra o tron, czy przygotowań do sesji.

Zamawiać pizzę możesz bowiem przez internet, telefon i w lokalu, a dostawa do domu jest bezpłatna. Nasz lokal przy ulicy Gagarina to idealne miejsce na randkę czy romantyczną kolację z pizzą serce. Prosto stąd możesz udać się do kina w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall, lub wstąpić do nas po zakupach w Centrum Handlowym Panorama.

A jeśli liczysz kalorie, to u nas sprawdzisz tabelę kaloryczności każdej pizzy przed zamówieniem. A potem zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką. Zapraszamy