Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Grochowska 12

22 610 30 90
Inne numery 22 610 30 87 22 740 02 25 502 456 689
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00 Organizujemy przyjęcia urodzinowe
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie, a konkretnie jaka jest najlepsza pizza na Pradze? To oczywiście Telepizza!

Wpadnij do restauracji przy Ulicy Grochowskiej 12 na wyśmienitą pizzę przygotowaną z zawsze świeżego, ręcznie wyrabianego ciasta.

Powiedz nam jak jesteś głodny, a powiemy Ci co zamówić. Masz do wyboru aż cztery wielkości pizzy, od małej o średnicy dwudziestu centymetrów, aż po pizzę max która ma aż czterdzieści dwa centymentry! Wszystko to rzecz jasna na dwóch rodzajach ciasta: klasycznym, cienkim spodzie lub pysznym grubym placku chrupiącym na dole i miękkim w środku.

Telepizza to nie tylko najlepsze ciasto, ale także wspaniałe kompozycje smakowe. Kultowa Capriciosa, pyszna pizza Primavera, hipnotyzująca Barbeque lub świeża Hawajska. Dla ostrych graczy lubiących pikantne jedzenie czekają między innymi pizze Barbados, Piekielny Kurczak, Jalapenio lub BBQ Habanero.

Dla tych którzy kochają mięsa, mamy między innymi sycące Trzy Mięsiwa, czyli salami, szynka i oryginalna wiejska kiełbasa lub klasyczne Peperoni. Dla każdego coś dobrego.

W Telepizzy nie zapomnieliśmy o wegetarianach pizza Grecka z serem feta i oliwkami, Italian Fit z brokułami i niesamowita Królowa Serów z aż sześcioma serami: poza podstawowym dochodzą tu mozzarella w plastrach, ser śródziemnomorski, ser pleśniowy lazur, ser dojrzewający Grangusto a nawet wędzona Gouda. Te pozycje z pewnością zaspokoją Twoje podniebienie.

Najlepsza pizza na Pradze to nie wszystko! Przyjdź i spróbuj wspaniałych makaronów w trzech kombinacjach smakowych: klasyczny mięsny sos pomidorowy Bolognese, pyszna mieszanka czterech serów w Serowej Uczcie i śmietanowy sos Carbonara, lub dwóch wybornych sałatek, Greckiej i Cezar.

Do pizzerii przy ulicy Grochowskiej 12 spokojnie możesz przyjechać samochodem, zapewniliśmy duży parking dla naszych gości.

Odwiedź nas przy już dzisiaj albo skorzystaj z błyskawicznej dostawy do domu. Zamów jedzenie online, skorzystaj z wygodnej aplikacji do zamawiania lub zadzwoń pod numer (0-22) 610-30-90.