Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Hlonda 10

22 290 37 80
Inne numery 22 290 33 57 797 029 514
Godziny otwarcia Niedziela - Czwartek: 11:00 - 23:00 Piątek- Sobota: 10:00-23:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Gdy jesteś w Wilanowie, koniecznie wstąp do Telepizzy! Najlepsza pizza w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki. Nasza restauracja mieści się przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda 10, niedaleko parku Ostoja i rzut beretem od Pałacu Królewskiego w Wilanowie.

Już w tej chwili w pizzerii Telepizza przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda 10 czeka na ciebie prawie pięćdziesiąt różnych opcji do wyboru. Od klasycznych, takich jak Margherita lub Peperoni, aż po finezyjne połączenia smakowe, mięs lub warzyw.

Myślimy zarówno o wegetarianach, którzy docenią pizzę Grecką z serem feta lub Królową Serów z kompozycją aż sześciu pysznych serów, jak i typowych mięsożercach - ci z kolei na pewno wybiorą Trzy Mięsiwa w kiełbasą wiejską, salami i szynką.

Mamy także wspaniałe włoskie makarony Penne w trzech rodzajach: Serowa Biesiada, Bolognese i Carbonara, a także dwie sałatki Grecką i Cezar.

Aby umilić ci posiłek, na sali wisi duży telewizor. Teledyski, wydarzenia sportowe lub programy kulinarne na pewno będą miłym dodatkiem.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się gdzie smacznie zjeść w Wilanowie odpowiedź jest prosta - Telepizza przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda 10. A jeśli nie chcesz wychodzić z domu, nie ma problemu, dostarczymy Ci ciepłą pizzę wprost pod Twoje drzwi.

Zamów jedzenie z bezpłatną dostawą do domu. Możesz to zrobić online, korzystając z mobilnej aplikacji lub zadzwoń pod numer (0-22) 290-37-80.