Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Kochanowskiego 23

22 639 72 07
Inne numery 22 663 01 85 22 633 63 81 502 456 604
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Najlepsza pizzeria na Bielanach?

O smaku naszej pizzy poeci pisaliby wiersze! Bo pizzeria Telepizza przy ulicy Kochanowskiego na Bielanach to poezja smaku!

Czy zamieszkujesz Piaski, Słodowiec, czy może spędzasz dzień w Forcie Bema, nie zapomnij o znajdującej się niedaleko Telepizzy.

Każdy plan z atrakcjami warto zakończyć w naszej pizzerii. Bo pyszne pizze w najlepszych cenach podajemy tu przez cały rok, siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. I możesz być pewny, że w menu Telepizzy na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Klasyczne pizze Hawajska I Margherita, mięsne kompozycje dla głodnych na maxa, lub lekkie przekąski sałatki i kanapki na pewno każdy apetyt.

Wegetarianie również znajdą tu pomysł dla siebie. Studenci kochają nasze maxi pizze, gdyż są idealne na domówki i wieczory ze wszystkimi sezonami serialu „Gra o Tron” lub w trakcie sesji.

Super oferty i rabaty dostępne są codziennie. Sezonowe nowości, pikantne kompozycje na ostrych sosach, wegetariańskie i lekkie smaki, to wszystko znajdziesz w naszym menu.

Sprawdzeni dostawcy, zawsze świeże produkty, miła obsługa. To wszystko sprawia, że warto do nas wstąpić nie tylko w pizzerii na Żoliborzu. Pizza Capriciosa czy Pepperoni, każda smakuje dobrze, gdy oglądasz u nas mecz ze znajomymi i kibicujesz naszej reprezentacji.

Cieszą się też dzieciaki, gdy szaleją w kąciku zabaw lub na przyjęciu urodzinowym w naszym lokalu i zajadają słodkie prożki z krówką w środki - Caramello. A rodzice delektują się kawą i deserem Caramello.

Kalorie w każdej pizzy oraz składniki sprawdzić można od ręki, zapłacić wygodnie kartą lub gotówką, a pizzę zamówić pół na pół czy z ekstra dodatkami.

Pizza na Bielanach to kwestia smaku, szybkiej darmowej dostawy do domu i wygodnego zamawiania: online lub przez telefon oraz na wynos.

Zapraszamy