Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Lechicka 18

22 868 39 73
Inne numery 22 868 39 74 22 868 39 75 502 456 607
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10.00 - 01.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Włochy to przede wszystkim pyszna pizza od Telepizza! Przy ulicy Lechickiej nieopodal Ratusza i al. Karkowskiej mieści się pizzeria, którą zna każdy miłośnik dobrego smaku i dużego wyboru.

Wracając z zakupów na Bakalarskiej, warto wstąpić na gorącą i pachnącą pizzę. A jeśli po prostu chcesz odpocząć od gotowania albo zaprosić rodzinę na pyszny obiad pomyśl o dostawie do domu. W Telepizzy mamy bezpłatna dostawę, różnorodne menu i wiele promocji do wyboru.

Fresh and handmade, to nasz cel! Pyszne, świeże pizze Margherity, Hawajskie i Pepperoni, ręcznie wyrabiane ciasto, świeże składniki to podstawa naszych pizz. Lubią nas i odwiedzją, Ci, którzy wiedzą, że dobra pizza to kwestia smaku.

W naszym menu, każdy znajdzie coś dla siebie: wspaniałe sycące mięsne kompozycje i delikatne wegetariańskie pizze. Sałatki, kanapki i pasty to super opcja na szybki lunch albo lekką przekąskę.

A na duży głód: duże i średnie pizze w super ofercie Super Trio. Idealne dla kibiców, i spotkania przed telewizorem w większym gronie. Warto pamiętać że gorącą pizze i napoje można zamówić szybko i wygodnie przez internet lub aplikację a dostawa jest darmowa.

Dla tych którzy mieszkają blisko, mamy atrakcyjne promocje dostępne tylko w lokalu. Watro pamiętać że naszą pizzę można zamówić przez telefon i odebrać w pizzerii, kiedy będzie już gotowa. Nie czekaj na miejscu, skorzystaj z opcji „zamów przez telefon / odbierze w lokalu”. To najlepsza propozycja dla zapracowanych.

A jeśli chcesz sprawić niespodziankę dzieciakom, wpadnij do nas na słodkieCaramello. Na każdego czeka pyszna, gorąca, sycąca pizza i ekstra dodatki na życzenie. Jeśli mieszkasz dalej, pamiętaj że naszą pyszną pizzę dostarczamy na terenie Ochoty, okolic Okęcia czy Rakowa.

Studenci Akademii Medycznej również mogą liczyć na szybką dostawę do szkoły lub akademika. Oczywiście dostawa jest bezpłatna!