Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Marszałkowska 18

22 621 33 31
Inne numery 22 622 81 94 22 629 60 97 797 026 916
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10:00- 23:00 piątek - sobota: 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Jak Warszawa to pizza. A najlepsza pizza w centrum to Telepizza przy ulicy Marszałkowskiej.

Jeśli jesteś w centrum, wracasz z seansu w kinie Luna, to koniecznie odwiedź Telepizzę, jesteśmy tuż, tuż.

Nasza restauracja znajduje się w otoczeniu kultowych warszawskich teatrów, klubów i galerii, nieopodal placu Zbawiciela, kilka minut od stacji Metra Politechnika.

Trafisz do nas bez kłopotu!

Serwujemy bogate menu: klasyczne pizze Margherita i Pepperoni, kompozycje sezonowe, mięsne i wegetariańskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wracasz z zakupów w Domach Centrum, z Europlexu a może z Pól Mokotowskich?

Pamiętaj że jesteśmy niedaleko a każdy powód jest dobry, by zjeść ulubioną pizzę.

Możesz ją skomponować po swojemu, lub pół na pół jeśli zamawiacie we dwoje. Jeśli pracujesz w centrum Warszawy, pizzeria Telepizza w to idealne miejsce, by wskoczyć na gorący posiłek w trakcie pracy.
 A może mieszkasz nieopodal, wtedy pamiętaj że w Telepizzy możesz zamówić na wynos wracając do domu lub z bezpłatną dostawą zamawiając telefonicznie lub online.

Studenci Politechniki znajdą tu super oferty i rabaty na pizze, które zamówią na domówki, sesje czy wieczory z ulubionym serialem.

Pamiętajcie że pizzę dostarczamy bezpłatnie, do domu, na wydział, do akademika gdzie chcesz. Studentów z domu studenckiego Riviera, zapraszamy do naszej pizzerii na specjalne promocje dostępne tylko w lokalu.

Dzieciaki zapraszamy na nasze słodkie Caramello. A rodziców na chwilę relaksu przy kawie.

 Jeśli organizujesz przyjęcie lub spotkanie z przyjaciółmi pamiętaj, że w Telepizzy znajdziesz najlepsze promocje na tą okazję.

Super Trio na 3 pizze duże lub średnie, nie ma sobie równych. Jeśli chcesz uczcić dzień wyjątkową pizzą, zmów pizzę w kształcie serca. To dobra okazja aby świętować nie tylko Walentynki.

Zabieganym przypominamy, że najszybciej zamówią przez internet a jeśli wolisz przez telefon, dzwoń bezpośrednio do pizzerii. Dostawę do domu masz zawsze bezpłatną.

Zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką, a kaloryczność każdego zamówienia sprawdzisz od ręki. Zapraszamy.