Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Marszałkowska 18

22 621 33 31
Inne numery 22 622 81 94 22 629 60 97 797 026 916
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10:00- 24:00 piątek - sobota: 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jak Warszawa to pizza. A najlepsza pizza w centrum to Telepizza przy ulicy Marszałkowskiej.

Jeśli jesteś w centrum, wracasz z seansu w kinie Luna, to koniecznie odwiedź Telepizzę, jesteśmy tuż, tuż.

Nasza restauracja znajduje się w otoczeniu kultowych warszawskich teatrów, klubów i galerii, nieopodal placu Zbawiciela, kilka minut od stacji Metra Politechnika.

Trafisz do nas bez kłopotu!

Serwujemy bogate menu: klasyczne pizze Margherita i Pepperoni, kompozycje sezonowe, mięsne i wegetariańskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wracasz z zakupów w Domach Centrum, z Europlexu a może z Pól Mokotowskich?

Pamiętaj że jesteśmy niedaleko a każdy powód jest dobry, by zjeść ulubioną pizzę.

Możesz ją skomponować po swojemu, lub pół na pół jeśli zamawiacie we dwoje. Jeśli pracujesz w centrum Warszawy, pizzeria Telepizza w to idealne miejsce, by wskoczyć na gorący posiłek w trakcie pracy.
 A może mieszkasz nieopodal, wtedy pamiętaj że w Telepizzy możesz zamówić na wynos wracając do domu lub z bezpłatną dostawą zamawiając telefonicznie lub online.

Studenci Politechniki znajdą tu super oferty i rabaty na pizze, które zamówią na domówki, sesje czy wieczory z ulubionym serialem.

Pamiętajcie że pizzę dostarczamy bezpłatnie, do domu, na wydział, do akademika gdzie chcesz. Studentów z domu studenckiego Riviera, zapraszamy do naszej pizzerii na specjalne promocje dostępne tylko w lokalu.

Dzieciaki zapraszamy na nasze słodkie Caramello. A rodziców na chwilę relaksu przy kawie.

 Jeśli organizujesz przyjęcie lub spotkanie z przyjaciółmi pamiętaj, że w Telepizzy znajdziesz najlepsze promocje na tą okazję.

Super Trio na 3 pizze duże lub średnie, nie ma sobie równych. Jeśli chcesz uczcić dzień wyjątkową pizzą, zmów pizzę w kształcie serca. To dobra okazja aby świętować nie tylko Walentynki.

Zabieganym przypominamy, że najszybciej zamówią przez internet a jeśli wolisz przez telefon, dzwoń bezpośrednio do pizzerii. Dostawę do domu masz zawsze bezpłatną.

Zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką, a kaloryczność każdego zamówienia sprawdzisz od ręki. Zapraszamy.