Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Miodowa 23

22 635 14 46
Inne numery 22 635 29 25 22 636 26 52 502 456 610
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Wybierasz się na Stare Miasto? Planujesz spotkanie pod Kolumną Zygmunta? Dawno nie było Cię na Starówce? W pizzerii Telepizza przy Miodowej każdy plan na zwiedzanie rozpocznie i zakończy się pysznie. Wpadnij do nas na ulubioną pizzę Hawajską, Capriciosę lub Pepperoni. Albo spróbuj czegoś nowego z bogatego menu sezonowego.

Latem masz ochotę na coś z włoskich smaków, szynki parmeńskiej i rukoli ? Świetnie, wpadnij do nas na pizzę Parma idealną na gorące dni. A na pozostałą część roku w naszym lokalu wypieczemy dla Ciebie świeżą pachnącą pizzę na cienkim, ręcznie robionym cieście, ze składnikami które sam wybierzesz. Nieważne, czy odwiedzasz nas turystycznie, czy mieszkasz tu od pokoleń - zachwycisz się naszymi kompozycjami w super cenach.

Mała pizza Margherita dla koleżanek na małe pogaduchy. Maxi pizza Capriciosa w ofercie Super Trio dla Studentów! Jesteś studentem Akademii Teatralnej znajduje się nieopodal? a może wracasz z Uniwersytetu Warszawskiego, lub wydziału Ekonomii na Długiej? Wszyscy studenci korzystają z naszego menu w przerwie między zajęciami, wpadnij na szybki lunch z kolegami. Można również zamówić pizzę do akademików i mieszkań – u nas jedzenie z darmową dostawą.

Sałatki, kanapki i pasty to ekstra opcja na lekki posiłek dla dbających o linię. Odwiedź nas podczas niedzielnego spaceru po starówce, czy zabawie z dziećmi w parku Krasińskich.

A może wracasz z randki i spaceru ulicą Nowy Świat, wstąp na pizzę w kształcie serca. Jeśli nie lubisz wychodzić z domu zamawiaj ulubioną pizzę na kolację z bezpłatną dostawą! A dzieciaki zapraszamy na słodkie pizze Choco Vulcano i Cookie Monster. Sąsiedzi i spacerowicze odwiedzają nas na kawę i deser Caramello.

Nieważne jak zamawiasz, pamiętaj że w Telepizzy znajdziesz zawsze super oferty, rabaty i promocje. Darmowa dostawa, płatność kartą i gotówką – tak, jak Ci wygodnie, możliwość sprawdzenia kaloryczności pizzy.

Wszystko to znajdziesz w naszej pizzerii na ulicy Miodowej. Zapraszamy. A jeśli jesteś tu przejazdem wiedz, że nasze pizzerie rozmieszczone są w całym mieście, nie tylko śródmieściu, Telepizzę zamówisz na Mokotowie, w Centrum czy na Bielanach – każda dzielnica ma swoją najlepszą pizzę w pizzerii Telepizza. A ty możesz odwiedzić każdą, szukając swojej ulubionej pizzy.