Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Miodowa 23

22 635 14 46
Inne numery 22 635 29 25 22 636 26 52 502 456 610
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Wybierasz się na Stare Miasto? Planujesz spotkanie pod Kolumną Zygmunta? Dawno nie było Cię na Starówce? W pizzerii Telepizza przy Miodowej każdy plan na zwiedzanie rozpocznie i zakończy się pysznie. Wpadnij do nas na ulubioną pizzę Hawajską, Capriciosę lub Pepperoni. Albo spróbuj czegoś nowego z bogatego menu sezonowego.

Latem masz ochotę na coś z włoskich smaków, szynki parmeńskiej i rukoli ? Świetnie, wpadnij do nas na pizzę Parma idealną na gorące dni. A na pozostałą część roku w naszym lokalu wypieczemy dla Ciebie świeżą pachnącą pizzę na cienkim, ręcznie robionym cieście, ze składnikami które sam wybierzesz. Nieważne, czy odwiedzasz nas turystycznie, czy mieszkasz tu od pokoleń - zachwycisz się naszymi kompozycjami w super cenach.

Mała pizza Margherita dla koleżanek na małe pogaduchy. Maxi pizza Capriciosa w ofercie Super Trio dla Studentów! Jesteś studentem Akademii Teatralnej znajduje się nieopodal? a może wracasz z Uniwersytetu Warszawskiego, lub wydziału Ekonomii na Długiej? Wszyscy studenci korzystają z naszego menu w przerwie między zajęciami, wpadnij na szybki lunch z kolegami. Można również zamówić pizzę do akademików i mieszkań – u nas jedzenie z darmową dostawą.

Sałatki, kanapki i pasty to ekstra opcja na lekki posiłek dla dbających o linię. Odwiedź nas podczas niedzielnego spaceru po starówce, czy zabawie z dziećmi w parku Krasińskich.

A może wracasz z randki i spaceru ulicą Nowy Świat, wstąp na pizzę w kształcie serca. Jeśli nie lubisz wychodzić z domu zamawiaj ulubioną pizzę na kolację z bezpłatną dostawą! A dzieciaki zapraszamy na słodkie pizze Choco Vulcano i Cookie Monster. Sąsiedzi i spacerowicze odwiedzają nas na kawę i deser Caramello.

Nieważne jak zamawiasz, pamiętaj że w Telepizzy znajdziesz zawsze super oferty, rabaty i promocje. Darmowa dostawa, płatność kartą i gotówką – tak, jak Ci wygodnie, możliwość sprawdzenia kaloryczności pizzy.

Wszystko to znajdziesz w naszej pizzerii na ulicy Miodowej. Zapraszamy. A jeśli jesteś tu przejazdem wiedz, że nasze pizzerie rozmieszczone są w całym mieście, nie tylko śródmieściu, Telepizzę zamówisz na Mokotowie, w Centrum czy na Bielanach – każda dzielnica ma swoją najlepszą pizzę w pizzerii Telepizza. A ty możesz odwiedzić każdą, szukając swojej ulubionej pizzy.