Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Radiowa 18

22 861 86 57
Inne numery 22 861 86 58
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11:00 - 23:00 piątek - sobota: 11:00-24:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Gdzie w mieście możesz popływać rowerem wodnym i zjeść najlepszą pizzę?

Tylko na Bemowie. W Fortach Bema znajdziesz wypożyczalnię sprzętu wodnego, a po krótkim rejsie, najesz się do syta w Telepizzy przy ulicy Radiowej!

Bogate menu czeka tu na spragnionych pływaków, spacerowiczów z pobliskich parków i każdego Warszawiaka, który akurat szuka pysznej pizzy na Bemowie.

Od Żoliborza po Śródmieście wszyscy wiedzą, że jak pizza w Warszawie, to Telepizza. Darmowa dostawa do domu, wygodna płatność kartą lub gotówka, szybkie zamawianie przez internet lub telefon. Klasyczne pizze Hawajska i Pepperoni, bogate, różnorodne menu sezonowe.

Lubią nas zapracowani, bo zjedzą i nas szybki leki lunch: sałatki, kanapki i pasty. Zamawiają Studenci pizze duże i maxi, bo zawsze znajdą super cenę, ofertę i rabat. Na przykład trzy duże pizze lub trzy średnie pizze w ofercie Super Trio, to super opcja na wieczór z serialem czy domówkę.

Rodzice z dzieciakami wracają do nas co weekend, po szaleństwach w Parku Linowym. Słodkie pizze Choco Vulcano i Cookie Monster to ulubione pozycje z kids menu. Potem, zamawiają to samo organizując u nas przyjęcia urodzinowe dla swoich pociech, gdy sami delektują się kawą i deserem Caramello.

Idealna miejsce na obiad lub spotkanie ze znajomymi, to nasza pizzeria na Bemowie.

Podobnie jak pizzerie Telepizza na Woli, Śródmieściu czy na Mokotowie, lub tuż obok Starego Miasta. Fani mięsnej uczty i miłośnicy wegetariańskich kompozycji znajdą tu bogactwo świeżych składników, ręcznie wyrabiane cienkie ciasto finetta, kompozycje klasyczne jak Margherita czy Peperroni, jak również sezonowe nowości. Zimą króluje u nas pizza Zbójnicka i Królowa Sześciu Serów, a latem lżejsza Donna Caprese i Parma Fit.

Codziennie, od rana do wieczora, zapraszamy Cię na pizzę do lokalu. Możesz też zamówić wygodnie przez telefon lub internet.  Zawsze możesz też wygodnie zaparkować przed lokalem i sam odebrać swoje zamówienie. Sprawdzisz także kaloryczność każdej pizzy.

Zakochani, którzy nie liczą kalorii ani czasu, wpadają do nas na unikalną pizzę serce.

Pizza Warszawska to Telepizza, wie to każdy dla kogo najlepsza pizza to kwestia smaku.

Czekamy na Ciebie codziennie, od rana do wieczora. Zapraszamy!