Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Rogalskiego 1F

22 671 22 11
Inne numery 22 671 22 95 22 671 22 77 502 456 605
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00 piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Czy można zjeść najlepszą pizzę nad Balatonem, siedząc przy stoliku w Warszawie?

Tak, bo restauracja Telepizza przy ulicy Rogalskiego na Pradze Południe znajduje się nieopodal lokalnego Parku nad Balatonem. Ulubione miejsce wypoczynku i spacerów mieszkańców praskiej strony Wisły, mieści się więc w doskonałej bliskości od ich ulubionej pizzerii.

Jeśli mieszkasz na Saskiej Kępie, Gocławiu to masz szczęcie jesteśmy blisko.

Po zakupach, przed urządzaniem domu, wracając z pracy ze Śródmieścia czy Saskiej kępy, warto odwiedzić naszą pizzerię na Pradze. Wpaść możesz do nas na ulubioną pizzę Pepperoni i Hawajską. Spróbować sezonowych nowości z sosami, grzybami, serami, świeżymi ziołami. Każda pizza to gwarancja świeżych składników i ręcznie wyrabianego ciasta.

Są wśród nich prawdziwe skarby dla uwielbiających dobre mięsiwa, jak i pozycje lżejsze, wegetariańskie. Lekkie sałatki, kanapki i pasty na szybki lunch dla zapracowanych.

Tych, co w drodze do Centrum Zarządzania Wszechświatem lub wracających z rodzinnego spaceru do ZOO lub znad Wisły. Duże, średnie i małe pizze w najlepszej cenie znajdziesz w naszej pizzerii na Pradze. Cała Warszawa wie, że tylko u nas znajdziesz unikalne pizze serce na specjalne okazje i słodkie Caramello dla dzieciaków.

Na deser dla rodziców i fajnych znajomych: świeżo palona kawa i Caramello.

Spokojnie, kaloryczność każdego dania sprawdzisz u nas od ręki.

Wygodnie też zapłacisz kartą lub gotówką. Naszą szybką i darmową dostawę uwielbiają też studenci, którzy chętnie zamawiają trzy duże lub średnie pizze w ofercie Super Trio z okazji zaliczenia sesji, piątkowej domówki, lub wieczoru z 7 sezonami „Gry o Tron”. Z darmową dostawą do domu, przez internet, aplikację lub telefon. Albo odbierają w lokalu.

Kulinarni hedoniści, miłośnicy pizzy, blogerzy, wiedzą, że dobra pizza to kwestia smaku.

Dlatego na Bemowie, Mokotowie, czy w Centrum wybierają pizzę w pizzerii Telepizza.

I zawsze dostają super cenę, ofertę czy rabat. Zapraszamy.