Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Ciołka 11A

22 837 22 33
Inne numery 22 837 92 64 22 877 61 04 22 877 61 05 502 456 606
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Gdzie zjeść najlepszą pizzę w Warszawie na Woli? Oczywiście w naszej pizzerii przy ul. Ciołka na kole. Niedaleko parku Moczydło, przy al. Prymasa Tysiąclecia.

Wszyscy Warszawiacy wiedzę, że najlepsza pizzeria w Warszawie to Telepizza.

Bywalcy Targu staroci na Kole, poszukiwacze smaków, kulinarni Hedoniści, będąc na Woli swoje kroki kierują do naszej pizzerii.

Telepizza na Woli zaprasza naszych gości na pyszną pizzę Hawajską, Pepperoni czy Margheritę. Stylowo, spokojnie i smacznie – tak Cię ugościmy.

W Telepizzy zjesz ulubioną pizzę, którą sam skomponujesz z dostępnych w menu składników. Możesz też wybrać jedną z zaproponowanych przez nas kompozycji lub miksować smaki i zamawiać poł na pół. Jeśli nie próbowałeś jeszcze naszych największych hitów, koniecznie spróbuj pizzy Zbójnickiej, pizzy Trzy mięsiwa wyrazistej mięsnej kompozycji lub sezonowej pizzy Kurkowa Uczta.

Masz ochotę na coś lżejszego –  wybierz pizzę wegetariańską lub Italian Fit. Szybki lunch dla zapracowanych? Nasze sałatki, kanapki i makarony to superlekka opcja. Lekka także dla kieszeni, bo zawsze mamy atrakcyjne promocje.

Pizza najlepiej smakuje w towarzystwie dlatego u nas znajdziesz najlepsze promocje na dwie czy trzy pizze. Kochają nas studenci bo u nas zamówisz 3 pizze w super cenie, wybierając ofertę Super Trio.

Zgodnie z zasadą im więcej zamawiasz, tym więcej oszczędzasz. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu zamów przez telefon lub przez internet. Szybko i wygodnie, dowieziemy zamówienie bez dodatkowych opłat. Warto pamiętać, że najlepsze promocje dostępne są dla stałych klientów, a zakładając konto w sklepie internetowym możesz śledzić swoje zamówienia i zapisywać do ulubionych.

Dla dzieciaków również mamy coś interesującego, słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. Dlatego rodzice organizują u nas przyjęcia urodzinowe.

Również dlatego ze w pizzerii Telepizza produkty i składniki są zawsze najwyższej jakości. Nasze ciasto jest zawsze świeże i przygotowane ręcznie, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Dobre ciasto na pizzy to podstawa!

Świetny dojazd, wygodne parkowanie, nieopodal centra handlowe fort Wola i Wola Park. Zapraszamy na ulubioną pizzę, którą podamy Ci do stolika lub przywieziemy do domu. Zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką. Sprawdzisz kaloryczność każdej pizzy, w lokalu lub na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!