Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Włocławek, Kilińskiego 5

54 231 57 70
Inne numery 54 232 48 29 54 232 48 97
Godziny otwarcia N-CZ 11-22 PT-SO 11-23
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Nieopodal pięknego Parku im. Henryka Sienkiewicza we Włocławku znajduje się galeria WZORCOWNIA, a w niej lokal serwujący najlepszą pizzęTelepizza! Jest to idealne miejsce na ukoronowanie weekendowego spaceru albo udanych zakupów. W Telepizzy naKilińskiego możecie się również nastroić pozytywnie przed rozpoczęciem shoppingu, a najlepiej wpadnijcie tutaj przed i po zakupach.

W naszym menu do wyboru są znane wszystkim klasyki, czyli pizza Margerita, Hawajska i pizza Peperoni, ale możecie wybrać też coś z makaronów Penne Carbonara, Penne Bolognese, a jako przystawkę zamówić sałatkę.

Do Telepizzy we WZORCOWNI na Kilińskiego zapraszamy zarówno wegetarian jak i miłośników mięsa – wszyscy znajdziecie coś dla siebie! Gwarantujemy, że z naszej pizzerii nikt nigdy nie wyszedł głodny. Do wyboru są pizze duże, max, małe i średnie, a wszystkie można zamówić na grubym lub cienkim – ręcznie wyrabianym – cieście.

Nasze dania są przyrządzane przez zaangażowanych w swoją pracę kucharzy i z dobrze wyselekcjonowanych składników. Mięso jest pyszne i kusi aromatem. Obok naszych serów rozpływających się w ustach nikt nie przejdzie obojętnie. Natomiast świeża bazylia, oregano i pomidory sprawiają, że wyjątkowego smaku pizzy nie da się zapomnieć. Wiemy, że na zakupy zazwyczaj nikt nie przychodzi sam, dlatego w ofercie Telepizzy we WZORCOWNI mamy promocję Super Trio. Zapraszamy na trzy pyszne pizze w zaskakująco niskiej cenie. Dla rodziców, którzy chcieliby nagrodzić swoje dzieci za dobre zachowanie podczas zakupów jest świetna wiadomość – mamy w kids menu dwie interesujące słodkie propozycje Pizzę Cookie Monster i Choco Vulcano. Mali goście na pewno będą zachwyceni! Przyjdźcie do Telepizzy we Włocławku  i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem w naszej pizzerii. Dla wszystkich, którzy wolą zjeść pizzę u siebie w domu mamy ofertę na wynos. Zadzwoń lub zamów przez internet. Z przyjemnością dostarczymy twoje zamówienie bez dodatkowych opłat. Nie czekaj! Skosztuj naszej wspaniałej pizzy już dziś.