Zmień lokal

PIZZERIA Wrocław, Drobnera 32

71 321 39 50
Inne numery 71 321 41 45 71 321 88 63 502 456 629
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Szukasz najlepszej pizzerii w samym sercu Wrocławia? Zapraszamy do Telepizzy na Drobnera 32! Jest to idealne miejsce dla wszystkich wygłodniałych turystów, którzy przed chwilą spacerowali wzdłuż Odry albo właśnie skończyli oglądać Panoramę Racławicką i zbiory Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Obiad czeka Telepizzy!

U nas możecie posiedzieć i porozmawiać o tym, jaki Wrocław jest piękny, a każdy miłośnik włoskiej kuchni znajdzie coś dla siebie i wyjdzie zadowolony. W ofercie jest pyszna pizza w promocyjnej cenie, a także makarony oraz sałatki. Najedzą się u nas miłośnicy warzyw, mięs i serów. Mamy w menu pizze klasyczne takie jak Margerita lub Hawajska, a także Grecką lub Wegetariańską. Serwujemy również Capriciosę i Peperoni. Oferujemy pizze w każdym rozmiarze – duże i max, a także małą i średnią. Każda pizza z naszego menu została stworzona ze starannie dobranych składników takich jak: rozpływające się w ustach oraz na pizzy sery, uwodzące aromatem mięsiwa, pachnące zioła, soczyste pomidory oraz inne świeże warzywa.

Wpadnij do Telepizzy na Drobnera we Wrocławiu ze znajomymi, bo mamy korzystną promocję Super Trio idealną dla grupki przyjaciół. Do pizzerii we Wrocławiu możesz wpaść też z drugą połówką i skomponować dla niej wspaniałą pizzę serce. Dzieci chętnie do nas wpadają, bo mamy kącik do zabawy oraz kids menu, a w nim słodkie pizze Cookie Monster i Choco Vulcano. Twoja pociecha ma urodziny? Super! W Telepizzy na Drobnera we Wrocławiu zorganizujemy dla niego wspaniałe przyjęcie urodzinowe.

Wspólnie z bliskimi osobami możesz cieszyć się u nas smakiem aromatycznej pizzy na ręcznie wyrabianym grubym lub cienkim cieście. Dla tych, którzy wolą zjeść pizzę u siebie w domu – mamy ofertę na wynos. Zamów pizzę przez telefon lub online, a my ją dowieziemy bez dodatkowych opłat. Bo w pizzerii Telepizza dostawa jest bezpłatna. Czy już jesteś głodny? Nie czekaj! Wpadnij do Telepizzy na Drobnera we Wrocławiu lub zamawiaj jedzenie do domu.