Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Wrocław, Grabiszyńska 126a

71 780 40 13
Inne numery 71 780 40 14 71 780 40 15 502 456 627
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jesteś głodny, a jesteś przejazdem we Wrocławiu? A może mieszkasz tu od dawna i szukasz dobrej pizzerii?

 Zapraszamy do Telepizzy przy ulicy Grabiszyńskiej 126 we Wrocławiu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie i nie wyjdzie głodny.

Zjedz u nas pyszną pizzę, a po obiedzie wybierz się na spacer do ogródków działkowych ROD Gajowice, bo tutaj każdy może pospacerować, a dla dzieci jest pełen atrakcji plac zabaw. 

Pamiętaj, że w naszej pizzerii mamy pyszną pizzę w promocyjnej cenie. W ofercie są też makarony oraz sałatki. Najedzą się u nas miłośnicy warzyw, mięs i serów. Serwujemy pizze klasyczne takie jak Margerita lub Hawajska, a także Grecką lub Wegetariańską. W menu mamy również Capriciosę i Peperoni.

Oferujemy pizze w każdym rozmiarze: duże i max, a także małą i średnią. Każda pizza z naszego menu została stworzona ze starannie dobranych składników takich jak: rozpływające się w ustach oraz na pizzy sery, uwodzące aromatem mięsiwa, pachnące zioła, soczyste pomidory oraz inne świeże warzywa.

Wybierasz się do Telepizzy na Grabiszyńskiej we Wrocławiu ze znajomymi? Koniecznie skorzystajcie z oferty Super Trio, dzięki tej promocji zjecie trzy pizze w korzystnej cenie.

To najlepsza oferta dla uczniów i studentów. Zapraszamy więc studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego, czy Uniwersystetu Wrocławksiego.  
Jeśli jesteś na niedzielnym spacerze i wracasz ze starego miasta, wstąp na gorące i aromatyczne pizze do naszej pizzerii.

Jeśli będziecie chcieli wspólnie obejrzeć mecz, to również do nas zapraszamy. Odpalimy dla was rzutnik, na którym będzie świetnie widać wszystkie gole polskiej reprezentacji.

Do lokalu we Wrocławiu możesz wpaść też z drugą połówką lub z pociechami.

Dzieci będą się świetnie bawić w naszym kąciku dla dzieci i chętnie zjedzą coś z kids menu np. słodką Pizzę Cookie Monster lub Choco Vulcano. Twoje dziecko ma urodziny? Super! W Telepizzy na Grabiszyńskiej zorganizujemy dla niego niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się resztą.

Wspólnie z dziećmi, znajomymi i drugą połówką możesz cieszyć się smakiem aromatycznej pizzy na ręcznie wyrabianym grubym lub cienkim cieście. Dla tych, którzy wolą zjeść pizzę u siebie w domu – mamy ofertę na wynos. Zamów pizzę przez telefon lub online, a my ją dowieziemy. Wrocławiaku jesteś głodny?

 Najlepsza pizza czeka na ciebie w Telepizzy na Grabiszyńskiej.