Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Wrocław, Horbaczewskiego 21a

71 784 56 03
Inne numery 71 784 56 02 71 352 36 30 502 456 657
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 25 zł

Jeśli pizza we Wrocławiu to tylko Telepizza Horbaczewskiego. Najlepsze pizze i promocje znajdziesz zawsze u nas.

Udało wam się dzisiaj przejść cały Park Zachodni we Wrocławiu? Poznaliście wszystkie rosnące tam drzewa, byliście na polanie widokowej i szliście aleją dębową?

Jesteście wspaniali i na pewno bardzo głodni!

Dlatego zapraszamy do – znajdującej się kilkaset metrów od Parku ZachodniegoTelepizzy przy ulicy Horbaczewskiego.

Przyjdźcie, rozgośćcie się i zamówcie na obiad pizzę Margeritę, Hawajską, Peperoni albo Capriciosę. Jeśli nie macie ochoty na pizzę, to możecie zamówić jeden z naszych makaronów np. Penne Bolognese lub Penne Carbonara.

Zapraszamy wegetarian i mięsożerców!

W naszym menu obie te grupy znajdą coś dla siebie i najedzą się do syta w dobrej cenie. Wpadacie do nas z przyjaciółmi? Świetnie się składa, bo mamy ofertę Super Trio.

Zamawiacie trzy pizze w niższej cenie niż poza promocją. Każdą pizzę podajemy w czterech rozmiarach – małym, dużym, max lub średnim.

Dodatkowo możecie je zamawiać na grubym lub cienkim cieście. Jest ono zawsze świeże i ręcznie wyrabiane tylko z naturalnych składników. Wszystkie dania w Telepizzy we Wrocławiu są przygotowywane z najlepszych, specjalnie wybranych, produktów.

 Do pizzerii na Horbaczewskiego możecie wpadać z pociechami. Specjalnie dla małych miłośników czekolady i ciasteczek przygotowaliśmy w kids menu dwie smakowite propozycje – Pizzę Cookie Monster i Choco Vulcano.

Dla waszych kochanych urwisów organizujemy także niezapomniane przyjęcia urodzinowe z naszym menu w roli głównej. Wystarczy, że zadzwonicie, a my zajmiemy się organizacją imprezy.

 Jeszcze się zastanawiacie? Nie czekajcie! Wpadajcie na pyszny obiad, lunch lub przekąskę do Telepizzy we Wrocławiu. Nie macie ochoty na spacer, bo pada?

Możesz zamówić jedzenie z dostawą do domu, telefonicznie lub online. Masz również możliwość zamówienia pizzy telefonicznie i odbioru swojego zamówienia w jednej z czterech pizzerii we Wrocławiu. Zachęcamy do zamawiania pizzy, sałatek, makaronów i pozostałych produktów przez internet.

Zamawiając pizzę przez internet jako zarejestrowany użytkownik, masz dostęp do najlepszych promocji, specjalnych rabatów oraz innych udogodnień.

Pamiętaj, że zakładając konto masz dostęp do swoich poprzednich i ulubionych zamówień, możesz również wybrać dogodny sposób płatności. Najlepsza pizza i promocje we Wrocławiu. Zapraszamy!