Lokale Telepizza

Zdjęcie lokalu Telepizzy
Zmień lokal

PIZZERIA Zielona Góra, Wiejska 2

68 478 62 16
Inne numery
Godziny otwarcia LOKAL: Poniedziałek - Niedziela 10:00-22:00 DOSTAWA: Niedziela - Czwartek 10:00- 23:00 Piątek - Sobota 10:00 - 24:00 Uwaga: Pizza w ofertach 3za1 i 2za1 oraz kupony rabatowe nie obowiązują w Zielonej Górze. Lista obowiązujących promocji na pizze znajduje si w zakładce PROMOCJE.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 23 zł

Najlepsze pizze i promocje znajdziesz zawsze w Telepizzy! U nas zamówisz jedzenie z dostawą do domu, telefonicznie lub online. Masz również możliwość zamówienia pizzy telefonicznie i odbioru swojego zamówienia w lokalu Telepizza w Zielonej Górze. Zachęcamy do zamawiania pizzy, sałatek, makaronów i pozostałych produktów przez internet. Zamawiając pizzę przez internet jako zarejestrowany użytkownik, masz dostęp do najlepszych promocji, specjalnych rabatów oraz innych udogodnień. Pamiętaj że zakładając konto masz dostęp do swoich poprzednich i ulubionych zamówień, możesz również wybrać dogodny sposób płatności.