Informacja o alergenach

Banner

Wszystkie nasze produkty zawierają, lub mogą zawierać następujące alergeny wraz z ich pochodnymi:


  • Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne
  • Jajka i produkty pochodne
  • Ryby i produkty pochodne
  • Orzeszki ziemne i produkty pochodne
  • Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
  • Seler i produkty pochodneGorczyca i produkty pochodneNasiona sezamu i produkty pochodne
  • Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2
  • Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne


Dokładna lista alergenów, jakie zawiera każda z naszych pizz:


Primavera: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Hawajska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Capriciosa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Kebab: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Rimini: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Barbados: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Teksański kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Kebab De Luxe: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Hot Habanas: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Italian Fit: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne.
Barbecue Habanero: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Biesiada Smaku: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Królewska Gouda: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Grecka: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Biesiada Serowa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Uśmiech Boryny: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Neapolitana: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Grill: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Tonno: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne;  ryby i produkty pochodne;  soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne.
Hot: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Meksykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne; Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Carbonara: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Boryna na hawajach: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Barbecue: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Piekielny kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne; Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Wegetariańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).Fungi: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Mięsna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Arabeska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Hawana Maiz: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Andaluzyjska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Tropikalny kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Amerykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Ekskluzywna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Jalapeńo: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Salamanka: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Vulcano serowa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Vulcano mexicana: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Kurkowa Uczta: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Wiejska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne;  soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne; seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne; nasiona sezamu i produkty pochodne; Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

Dokładna lista alergenów, jakie zawiera każdy z naszych starterów:


Skrzydełka bbq: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Skrzydełka pikantne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Stripsy łagodne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Stripsy pikantne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.

Pierś z kurczaka w panierce łagodna:zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Pierś z kurczaka w panierce pikantna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Sałatka Grecka: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne; Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Sałatka Cezar: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne; Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.
Ser śródziemnnomorski: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą);
Ser pleśniowy:
Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą);
Ser gouda wędzona:
Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą);
Ser Gran Gusto:
jajka i produkty pochodne; Soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą);
Papryka jalapeńo
: Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2
Mini Calzzone szynka: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Mini Calzzone boczek: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Mini Calzzone peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Mini Calzzone kiełbasa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Tortilla mięsna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Tortilla meksykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Pieczywo z serem: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Pieczywo z peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).Bocadillo kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.

Pieczywo czosnkowe: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne.
Hamburger: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; jajka i produkty pochodne; ryby i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne; seler i produkty pochodne; Gorczyca i produkty pochodne.
Kebab: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.
Sos pikantny: soja i produkty pochodne; Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).Sos czosnkowy: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Sos vinaigrette: Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.Sos gyros: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); Gorczyca i produkty pochodne.