Franczyza

Podpisywanie umowy na franczyzę

Otwórz własną pizzerię na licencji renomowanej marki

Oferujemy:

  • Marka – gwarancją bezpieczeństwa inwestycji
  • Nowoczesny wystrój lokali
  • Centralny system dostaw
  • Szerokie wsparcie

lider w dostawie pizzy na telefon

6 mln sztuk sprzedawanej pizzy rocznie

Zainwestuj
w telepizzę

Dostawca pizzy z Telepizzy

Umów się na spotkanie inwestycyjne

Leszek Nowak

Menedżer ds. franczyzy

tel. 797 026 900

franchising@telepizza.pl


Sprawdź aktualne ogłoszenia

Franczyza Telepizza

Chcesz wiedzieć co mówią o nas nasi franczyzobiorcy?
czytaj.. Franczizingowy press room

Silna marka – gwarancją bezpieczeństwa inwestycji

Telepizza jest od lat liderem rynku dostawy pizzy do domów i biur, co potwierdzają kolejne edycje niezależnych badan rynku, realizowane przez tak znana firmę badawcza jak GFK Polonia. Otwierając lokal pod szyldem Telepizza, znacznie zwiększa się bezpieczeństwo inwestycji, ponieważ konsumenci doskonale znają i cenią naszą markę. Nawet otwierając nowy lokal Telepizza, nie ma potrzeby budowania zaufania klientów, ponieważ logo Telepizza od pierwszego dnia jest gwarantem jakości produktu i usługi. Dla konsumentów takie zaufanie ma olbrzymie znaczenie, ponieważ nikt nie lubi eksperymentować za własne pieniądze i na własnym żołądku, sprawdzając czy nieznany, nowo otwarty na osiedlu lokal rzeczywiście jest w stanie spełnić oczekiwania. Inwestycja w lokal z logo Telepizza z finansowego punktu widzenia jest identyczna jak w każdy inny rodzaj pizzerii, ale w przypadku współpracy w ramach hiszpańskiej sieci od pierwszego dnia funkcjonowania stawiać czoła wyzwaniom rynku pomaga zespół specjalistów i siła jednej z najbardziej znanych marek w Polsce. To znacznie zmniejsza ryzyko, jakie jest w naturalny sposób związane z każdym biznesem i decyzja, aby otworzyć własna działalność gospodarcza.

Wizerunek sieci gastronomicznych w Polsce z września 2014

Nowoczesny wystrój lokali

Otwierając nowy lokal Telepizza przyszły franczyzobiorca zyskuje wszechstronne wsparcie w kwestii projektu i wystroju lokalu, dzięki czemu nowo otwarte lokale mają nowoczesny i przyjemny dla oka, oraz komfortowy dla klienta wystrój. Dodatkowo dzięki doświadczeniu naszych ekspertów nowe lokale są zawsze tak funkcjonalne oraz wygodne dla pracowników i dla klientów, jak tylko jest to możliwe.

Nasi eksperci są na bieżąco ze światowymi i krajowymi trendami w kwestii wyglądu i designu lokali gastronomicznych, w czym bardzo pomaga międzynarodowość sieci Telepizza. W efekcie wystrój lokali jaki wdrażamy w życie jest zawsze zaprojektowany według najbardziej aktualnych trendów, dzięki czemu odróżnia się od konkurencji, oraz buduje miły i przyjemny nastrój dla klienta.

Zaprojektowanie dobrego lokalu i dopasowanie go do istniejącego układu pomieszczeń wymaga dużo uwagi oraz szerokiego doświadczenia z wielu dziedzin. Franczyzobiorca Telepizza zamiast testować na sobie i swoim lokalu różne rozwiązania, może korzystając z naszego doświadczenia i standardów, dzięki czemu jest w stanie ominąć wiele pułapek czekających na osobę, która dopiero rozpoczyna działalność gastronomiczną. Nasze doświadczenie przekłada się nie tylko na stworzenie lokali o nowoczesnym i miłym dla oka wyglądzie, ale ułatwia także utrzymanie w ryzach kosztów inwestycji, ponieważ poza unikaniem kosztowych pomyłek, możemy wskazać materiały, które są najlepsze pod względem stosunku jakości do ceny. Wszystko to przekłada się na większą zyskowność i bezpieczeństwo prowadzenia biznesu.

Franczyza Telepizza

Centralny system dostaw

Klientka zamawiająca pizzę

Centralny System Dostaw zapewnia wygodne, bezpieczne i dochodowe prowadzenie pizzerii. Wszystkie produkty potrzebne w lokalu można zamówić bezpośrednio z centralnego magazynu Telepizza, za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Oszczędza to dużo czasu i wysiłku, który normalnie potrzebny jest na stałe zaopatrywanie lokalu w niezbędne produkty. Wystarczy wysłać elektroniczne, zamówienie, a wszelkie potrzebne składniki i produkty zostaną niezwłocznie dostarczone bezpośrednio do lokalu. Bezpieczeństwo zapewnia wybór najlepszych dostawców oraz stała kontrola jakości, a także dbałość o właściwy sposób dostarczenia produktów do lokali, tak żeby każdy zamówiony produkt dotarł do lokalu w idealnym stanie i z zachowaniem odpowiednich wymogów, np. utrzymania łańcucha chłodniczego. Dodatkowo nasz system dostaw zapewnia nieprzerwaną dostępność całego asortymentu, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zabraknie któregoś z produktów.

Dzięki możliwości dokonywania centralnych zakupów zwiększa się także dochodowość lokali - duża siła zakupowa Telepizza Poland sprawia, że możemy zaoferować naszym Franczyzobiorcom bardzo dobre ceny produktów, przy zachowaniu najwyższej ich jakości.

Szerokie wsparcie

W odróżnieniu od konkurencyjnych systemów franczyzowych na polskim rynku Telepizza udziela codziennego wsparcia nie tylko w początkowym okresie, ale również w kolejnych latach prowadzenia własnego lokalu. Każdy lokal należący do sieci Telepizza Poland otoczony jest taka sama intensywna opieka, niezależnie od tego, czy jest to lokal własny Telepizza Poland, czy tez lokal franczyzowy. Strategia Telepizza Poland jest uzyskiwanie wzrostów sprzedaży we wszystkich lokalach i temu nadrzędnemu celowi służy cała struktura firmyt. Główną rolę pełni pomoc opiekuna lokalu, który ma wieloletnie doświadczenie biznesowe i jest w stanie udzielić pomocy i poradzić sobie dosłownie z każdym zagadnieniem związanym z prowadzeniem pizzerii. Opiekunowie to najbardziej doświadczeni pracownicy Telepizza, którzy opiekują się tylko określona ilością lokali, tak aby móc udzielić jak najpełniejszego wsparcia. Dodatkowo lokale Telepizza wspierane są przez Centralę firmy, posiadającą najlepszych ekspertów zatrudnionych w takich działach jak; prawny, personalny, księgowo- finansowy, informatyczny, marketingu, kontroli jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz inwestycji. W sytuacji, gdy wymagana jest bardzo specjalistyczna wiedza, wszyscy eksperci za pośrednictwem Opiekuna udzielają kompleksowego wsparcia Franczyzobiorcy w rozwiazywaniu problemów związanych z codziennym prowadzeniem pizzerii.

Świeża pizza pepperoni Profesjonalna franczyza w każdym wymiarze!