Zmień lokal

PIZZERIA Białystok, Waszyngtona 29

85 676 35 83
Inne numery 85 676 39 80
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 10:00 - 23:00 piątek- sobota 10:00 - 00:00 ATRAKCYJNA OFERTA! Zapraszamy do współpracy wycieczki i inne grupy zorganizowane do 40 osób.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Najlepsza pizza w Białymstoku?

To oczywiście Telepizza! Także jeśli czujesz głód, skieruj swoje kroki na ulicę Waszyngtona 29, gdzie smacznie zjesz i miło spędzisz czas.

Spróbuj pysznej pizzy zrobionej wyłącznie z najlepszych składników i świeżego, ręcznie wyrabianego cista. Możesz wybierać spośródód tradycyjnych smaków, takich jak pizza Margherita, Pepperoni czy Capriciosa lub zaszaleć i wybrać coś ekskluzywnego, na przykład pizzę Meksykańską, Barbeque lub wyborne Trzy Mięsiwa dla prawdziwych miłośników mięs!

Mamy też propozycje dla wegetarian: przepyszna pizza Italian Fit, Grecka lub Serowa to tylko niektóre z naszych bezmięsnych przysmaków. Do tego wspaniałe włoskie makarony penne i apetyczne sałatki, że palce lizać! To wszystko czeka na Was w pizzerii przy ulicy Waszyngtona 29 w Białymstoku. Trafisz tu wędrując po centrum, spacerując po Plantach lub wracając z ZOO.

Niezależnie czy jesteś zmotoryzowany czy przeszedłeś na piechotę, czy spacerujesz z rodziną, wracasz z Muzeum Branickich szukasz lokalu na randkę lub biznesowy lunch, Telepizza to doskonałe miejsce spotkań! Dla naszych klientów przygotowaliśmy duży parking, a jeśli przyjeżdżacie z całą rodziną dzieci na pewno docenią nasz pełen zabawek kącik maluchów oraz przygotowane z myślą o najmłodszych Kids Menu. Kto wie, może spodoba im się tak bardzo, że będą chciały urządzić tu swoje urodziny? Zapewniamy taką możliwość!

Latem zapraszamy na posiłki do naszego ogródka, a w chłodniejsze dni rozgrzejemy Was nie tylko pizzą ale też pyszną kawą z prawdziwego włoskiego ekspresu.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się gdzie dobrze zjeść w Białymstoku, odpowiedź jest prosta - Telepizza. Zapraszamy studentów Politechniki Białostockiej, u nas znajdziecie najlepsze promocje i pizzę w dobrej cenie. Wspaniałe włoskie makarony, pyszne i zdrowe sałatki a przede wszystkim najlepsza pizza to podstawa naszego menu.

Zapamiętaj nasz adres - ul. Waszyngtona 29, lub skorzystaj z błyskawicznej i bezpłatnej dostawy do domu.

Zamów online, korzystając z aplikacji Telepizza  lub zadzwoń pod numer 676-35-83.