Zmień lokal

PIZZERIA Chorzów, Zjednoczenia 2

32 246 01 16
Inne numery 32 249 15 24 32 241 19 88 502 456 640
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10:00 - 23:00 piątek - sobota: 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Rozmawiałeś przed chwilą z małpami, tygrysami i hipopotamami w Śląskim ZOO w Chorzowie? A teraz jesteś głodny? Telepizza przy ulicy Zjednoczenia 2 czeka z lunchem, obiadem i przystawkami. Wpadnij do nas koniecznie po wizycie w Parku Śląskim, Planetarium oraz Skansenie. W naszej pizzerii najesz się do syta i zastanowisz nad tym, co jeszcze warto zobaczyć w Chorzowie.

Dla tych, którzy przyjdą na obiad w większym gronie – z rodziną lub przyjaciółmi – mamy wspaniałą ofertę Super Trio. Zjecie trzy pyszne pizze w dużo niższej cenie.

Spacerowaliście po Chorzowskim parku Róż z dziećmi? Świetnie się składa, bo nasza pizzeria znajduje się niedaleko i mamy skomponowane specjalnie dla najmłodszych kids menu, a w nim słodkie propozycje ciasteczkowo-czekoladowe np. Pizzę Cookie Monster i Choco Vulcano.

Zapraszamy wszystkich kochających pizzę oraz makarony. Serwujemy znane wszystkim smaki, takie jak Margerita, Hawajska czy Peperoni, a także makarony Penne Carbonara i Penne Bolognese.

U nas najedzą się zarówno roślinożercy jak i mięsożercy, bo mamy propozycje pełne soczystego mięsa jak pizza Trzy mięsiwa i takie, których podstawą jest bukiet świeżych warzyw na przykład pizza Italian Fit.

Każda pizza w pizzerii w Chorzowie dostępna jest w trzech rozmiarach – duży, max, mały i średni, a dodatkowo to ty decydujesz czy podamy ją na cieście cienkim czy grubym. Wszystkie potrawy w Telepizzy przyrządzamy ze świeżych i skrupulatnie dobranych składników. Ciasto ręcznie wyrabiane i świeże, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Wołowina i wieprzowina są soczyste i aromatyczne, a sery rozpływają się w ustach. Do tego dodajemy świeże zioła, które sprawiają, że smak naszych potraw jest niezapomniany.

Chorzów to miasto pełne kibiców Ruchu Chorzów, dlatego warto pamiętać że w Telepizzy mamy atrakcyjne oferty dla kibiców. Jedzenie można zamówić na wynos, z dostawą do domu kiedy kibicujesz przed telewizorem. Zamówcie coś dla siebie – z naszego menuprzez telefon lub internet, a my z przyjemnością dowieziemy zamówienie pod wskazany adres.

Na co czekacie? Już dziś skorzystajcie z naszej oferty i cieszcie się wspaniałym smakiem pizzy, którą zawsze przygotowujemy z myślą o naszych wspaniałych klientach.