Zmień lokal

PIZZERIA Jaworzno, Grunwaldzka 204 A

32 790 50 46
Inne numery 32 790 50 47 502 456 671
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 11:00 - 23:00 piątek - sobota 11:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Ślązaku zgłodniałeś i masz ochotę coś smacznego? Zaspokój swój głód w Telepizzy przy ulicy Grunwaldzkiej w Jaworznie.

Trafisz do nas bardzo łatwo, bo znajdujemy się tuż przy Drodze Krajowej 79 w sąsiedztwie Biedronki. Jeśli wybierasz się na zakupy, to zjedz coś najpierw w naszym lokalu i nie rób zakupów, kiedy jesteś głodny.

Każdy ze stu tysięcy mieszkańców Jaworzna znajdzie u nas swój ulubiony smak pizzy w promocyjnej cenie. W ofercie mamy też makarony takie jak Penne Carbonara oraz sałatki np. Cezar.

Wpadaj niezależnie od tego czy jesteś roślinożercą, czy nie wyobrażasz sobie życia bez mięsa. Serwujemy bezmięsne klasyki takie jak pizza Margerita, ale też te z dodatkiem mięsa typu Hawajska lub Peperoni. Sam wybierasz smak i rozmiar. Dla bardzo głodnych jest pizza duża i max, a dla tych mniej wygłodniałych średnia oraz mała. Uwiedziemy cię smakiem i aromatem, ponieważ składniki do naszych dań są wybierane starannie oraz dokładnie.

W pizzerii na Grunwaldzkiej sery rozpływają się w ustach, a mięsa są soczyste i dobrze wypieczone. Wszystko przyprawiamy pachnącymi świeżymi ziołami oraz sosem pomidorowym.

W Jaworznie mieszkają towarzyscy ludzie, dlatego zapraszamy do nas na spotkanie ze znajomymi. Skorzystajcie wspólnie z oferty Super Trio, w której otrzymacie trzy pizze w promocyjnej cenie.

Na obiad, lunch lub kolację możecie przychodzić do nas także z najmłodszymi smakoszami, którzy znajdą coś dla siebie w kids menu np. słodkie Caramelo. Rożki z ciasta Telepizza wypełnione nadzieniem krówkowym.

Czujesz, że musisz zjeść pizzę już teraz? Nie zwlekaj dłużej!

Przyjdź do Telepizzy na Grunwaldzkiej w Jaworznie i ciesz się czasem wolnym oraz smakiem pizzy na ręcznie wyrabianym grubym lub cienkim cieście.

Wolisz zjeść w domu? Zamów coś z naszego menu przez telefon lub online, a my dowieziemy twoje zamówienie pod wskazany adres.

Zapraszamy na pyszną pizzę do Telepizzy na Grunwaldzkiej w Jaworznie.