Zmień lokal

PIZZERIA Katowice, Mikołowska 56

32 608 02 12
Inne numery 32 608 02 11 32 608 02 10 797 029 513
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Podziwialiście przed chwilą rododendrony i azalie w Parku Kościuszki w Katowicach? Roślinność jest tam piękna – zwłaszcza wiosną i latem – ale zimą też warto jest to miejsce odwiedzić.

A gdzie można zjeść po takim krajoznawczym spacerze? Najlepiej w Telepizzy przy ul. Mikołowskiej 56 w Katowicach.

U nas każdy głodny zostanie nakarmiony. Zachęcamy do wizyty, bo z Parku Kościuszki dojdziecie do nas w 10 minut, a samochodem pojawicie się jeszcze szybciej.

Na pewno nie będziecie żałować!

Podamy wam pyszną i aromatyczną pizzę np. Peperoni klasyk w naszym menu, lub dla smakoszy mięsa, wyrazistą kompozycję Pizza Trzy Mięsiwa.

Mamy też w ofercie makarony oraz sałatki. Do każdego dania możecie zamówić swój ulubiony napój gazowany albo wodę.

Ciepła herbata i kawa też są w naszym lokalu dostępne. Warto nas odwiedzić, bo mamy mnóstwo korzystnych promocji.

Dla większych grup świetną okazją do najedzenia się, za mniejsze pieniądze, jest oferta Super Trio. Każda pizza w Telepizzy na Mikołowskiej może być podana w trzech rozmiarach do wyboru: duży, max, mały, średni.

Nie jesz mięsa? Świetnie się składa, bo jest u nas sporo propozycji dla wegetarian np. Pizza Grecka lub Wegetariańska.

Na pewno nasze jedzenie będzie wam smakowało, bo wszystkie składniki są u nas dobierane bardzo starannie. Dlatego sery rozpływają się w ustach, mięso kusi aromatem, a świeże warzywa uwodzą kolorem i smakiem.

Do pizzerii w Katowicach zapraszamy z małymi pociehami. Dla nich chętnie zorganizujemy także wyjątkowe przyjęcie urodzinowe.

Jesteście w pobliżu ulicy Mikołowskiej 56? To nie czekajcie, tylko wpadajcie i cieszcie się wspólnymi chwilami oraz znakomitym posiłkiem w naszej pizzerii.

Dla tych, którzy wolą spożywać naszą pizzę na swojej kanapie przed telewizorem mamy ofertę na wynos.

Studenci  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zawsze znajdą atrakcyjne promocje i oferty.

Zamówienia możecie składać przez internet lub przez telefon, a my zajmiemy się dostarczeniem ich pod wasze drzwi. Pamiętajcie że w Telepizza dostawa jest za darmo. Telepizza na Mikołowskiej w Katowicach czeka na wsze odwiedziny. Zapraszamy!