Zmień lokal

PIZZERIA Katowice, Tysiąclecia 31

32 254 99 49
Inne numery 32 254 99 48 32 254 99 47 502 456 690
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 24.00 piątek - sobota: 10.00 - 01.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Jeśli jesteś w Katowicach i dopadł Cię głód, koniecznie musisz odwiedzić Telepizzę przy ulicy Tysiąclecia 31. Czekają tu na Ciebie wspaniałe włoskie makarony, pyszne i zdrowe sałatki a przede wszystkim najlepsza pizza w mieście.

A może mieszkasz w Katowicach i już dobrze znasz naszą pizzerię? Przyjdź ponownie i zobacz co się zmieniło! Przeszliśmy duży remont, jesteśmy przekonani, że docenisz nasz nowy image.

Wygląd restauracji się zmienił, ale jedno pozostało takie samo. To nasze przepisy. Najpyszniejsza pizza, przygotowana ze świeżego, ręcznie wyrabianego ciasta i wyłącznie najświeższych składników.

Czy pamiętasz wszystkie kompozycje smakowe? Z pewnością jeszcze Cię zaskoczymy, w menu czeka na Ciebie prawie 50 pozycji! Pizza Hawajska, Meksykańska lub z Kurczakiem. Jest w czym wybierać, a dla wegetarian przygotowaliśmy między innymi pizzę Grecką z serem feta,albo niepowtarzalną kompozycję czterech serów!

Koniecznie przyjdź do Telepizzy przy ulicy Tysiąclecia 31 w Krakowie, to doskonałe miejsce na obiad po spacerze po katowickim ZOO, wizycie w Planetarium lub zabawie w Parku Linowym.

Przyjedź do nas z całą rodziną, nie zabraknie miejsca do parkowania, bo dla naszych gości jest darmowy parking. Podczas gdy będziecie czekać na pyszną pizzę, dzieci mogą bawić w naszym kąciku dla najmłodszych, gdzie przygotowaliśmy mnóstwo gier i zabawek. Kto wie, może spodoba im się tak bardzo, że będą chciały urządzić tu swoje urodziny? Zapewniamy taką możliwość!

Każdy wie, że Telepizza to najlepsza pizza w Katowicach. A w dodatku możesz ją zjeść na świeżym powietrzu, w naszym ogrodzie. Tu wszystko smakuje jeszcze lepiej! A po posiłku rewelacyjnym pomysłem będzie napicie się świeżo mielonej, aromatycznej kawy z ekspresu.

Pizzeria Telepizza przy ulicy Tysiąclecia 31 przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Goście poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą bez żadnych przeszkód korzystać z naszego lokalu.

A dla osób, które chcą być cały czas online mamy dobrą wiadomość - do dyspozycji gości jest darmowe Wi-Fi!

Koniecznie odwiedź naszą Telepizzę w Katowicach lub skorzystaj z błyskawicznej dostawy do domu. Zamów online, korzystając z wygodnej aplikacji Telepizza lub zadzwoń pod numer (0-32) 254-99-49.

Pamiętaj dostawa w Telepizzy jest bezpłatna w ograniczonej strefie.