Zmień lokal

PIZZERIA Katowice, Warszawska 36

32 206 96 00
Inne numery 32 253 67 01 32 253 67 02 502 456 644
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 24.00 piątek - sobota: 10.00 - 01.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Na skrzyżowaniu trzech ulic Warszawskiej, Górniczej i Damrota w Katowicach, niedaleko Katowickiego Spodka, zjecie na obiad pyszną pizzę.

 Gdzie dokładnie? W Telepizzy przy ulicy Warszawskiej 36. Słyniemy z tego na Zawodziu, Nikiszowicach, Bogucicach i całym mieście, że każdy, nawet bardzo głodny człowiek, wyjdzie z lokalu najedzony do syta.

 Po posiłku w naszej pizzerii możecie się wybrać na szybki spacer brzegiem rzeki Rawy.

Przyjdźcie i zjedzcie u nas na obiad, lunch, kolację Margeritę, Hawajską albo Peperoni lub jeden z naszych makaronów w stylu włoskim.

Zarówno wegetarianie, jak i mięsożercy najedzą się u nas oraz skorzystają z ciekawych propozycji w naszym menu.

 Jeśli zamierzacie odwiedzić nasz lokal w większym gronie, to zachęcamy do skorzystania z promocji Super Trio – trzy pizze w niższej cenie. Każdą ulubioną pizzę możecie zamówić w dowolnym rozmiarze małym, dużym, max lub średnim oraz na grubym albo cienkim – ręcznie wyrabianym – cieście.

Z naszego menu możecie również wybrać sałatkę lub smaczny makaron np. Penne Bolognese lub Penne Carbonara. Wszystkie potrawy w Telepizzy w Katowicach przyrządzamy z dobrze dobranych składników. Zawsze świeżych ziół, warzyw, mięs i serów.

Dlatego smak naszych dań jest niezapomniany i po jednej wizycie chcecie zawsze do nas wracać.

Do pizzerii na Warszawskiej zapraszamy z pociechami, które będą mogły pobawić się w naszym kąciku zabaw dla dzieci i zamówić coś specjalnego z kids menu. Zachęcamy szczególnie do spróbowania słodkich przy smaków takich jak Pizza Cookie Monster lub Choco Vulcano.

Zgłodnieliście? Najwyższy czas wpaść do Telepizzy w Katowicach na obiad, lunch lub szybką przekąskę. Z wizyty na pewno będziecie zadowoleni i skusicie się dodatkowo na filiżankę pysznej kawy.

Nie chcecie do nas wpadać, ale chcecie zjeść pizzę lub smaczny makaron? Nie ma problemu! Zamówcie coś z naszego menu przez telefon lub online. My dostarczymy wasze zamówienie na miejsce a dostawa jest bezpłatna. Zapraszamy!