Zmień lokal

PIZZERIA Kielce, Radomska 18

41 362 89 50
Inne numery 41 362 89 51 41 362 89 52
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11.00 - 23.00 piątek: 11:00 - 00:00 sobota: 10:00-00:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Jak znaleźć najlepszą pizzę w Kielcach?

Nie trzeba długo googlować, ani szukać tak głęboko, jak w Jaskiniach na Kadzielni. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Telepizza i już wiesz, że najlepszą pizzę Margherita i Hawajska zjesz w pizzerii Telepizza przy ulicy Radomskiej.

Na naszych gości czekają tu klasyczne pizze Hawajska i Capriciosa, a także bogate i różnorodne menu sezonowe.

Dla tych, którzy w Kielcach są tylko przejazdem, na przykład na Targach Kielce, i dla tych, którzy mieszkają tutaj na stałe, odpowiedź na pytanie, gdzie zjesz najlepiej, jest ta sama!

W pizzerii Telepizza. To tutaj podamy Ci Twoją ulubioną małą, dużą i średnią pizzę na cienkim, ręcznie wyrabianym cieście. Z ekstra dodatkami lub pół na pół, jeśli takie masz życzenie.

 Na duże wyjście albo obiad z rodziną, polecamy ofertę Super Trio – czyli trzy duże lub trzy średnie pizze w super cenie. A na mecz albo studencką domówkę, idealna będzie maxi pizza.

Nasze pizzę są zawsze pełne świeżych składników i ziół, z doskonałym wyborem mięs i serów. Lżejsze na szybki lunch, np. wegetariańskie.

I te bardziej sycące, na duży głód, jak pizza Trzy Mięsiwa.

Jeśli szukasz miejsca na szybkie spotkanie ze znajomymi, wpadnijcie do nas na kawę, którą możecie wypić w ogródku. A jeśli potrzebujesz pomysłu na randkę, zaproś ukochaną osobę na pizze serce.

Rodzice z dzieciakimi, którzy właśnie wracają z Muzeum Zabawek i Zabawy, na pewno świetnie będą się bawić, zajadając nasze słodkie rożki z ciasta wypełnione krówkowym nadzieniem. Zapraszamy więc do organizacji przyjęć urodzinowych, i skorzystanie ze specjalnie przygotowanego Kids Menu.

 

Najlepsze jedzenie w Kielcach, to pizza od Telepizzy. Po prostu przyjdź i spróbuj. Albo zamów wygodnie darmową dostawę do domu.

Wygodna jest też płatność – kartą i gotówką. Doceniają to kibice, którzy przy maxi pizzy i zimnych napojach kibicują naszej reprezentacji.

 U siebie w domu lub w naszym lokalu na dużym TV.

 Pizzeria Telepizza jest super, bo możesz swoje zamówienie odebrać także w lokalu, parkując wygodnie na naszym parkingu. Przyjdź i przekonaj się, jak smakuje najlepsza pizza w Kielcach. Zapraszamy.