W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju Telepizzę można zamówić w dostawie lub na wynos. Konsumpcja na miejscu jest wstrzymana do odwołania.
Zmień lokal

PIZZERIA Kołobrzeg, Rodziewiczówny 1

94 354 86 53
Inne numery 94 354 86 54 94 354 86 87 504 145 609
Godziny otwarcia tymczasowo zamknięte
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

W Kołobrzegu tyle się dzieje, że po całym dniu atrakcji, musisz koniecznie wpaść na najlepszą pizzę w mieście do Telepizzy.

Nad samym morzem, tuż przy deptaku mieści się nasza kameralna pizzeria.

Wpadają do nas rodzice z dzieciakami na obiad po wizycie w Muzeum 6D, znajdującego się niedaleko pizzerii Telepizza. Zaglądają do nas także Ci, którzy najpierw odwiedzili lokalną atrakcję - Morskie Oko. Czy zima czy lato, nasze pizze Hawajskie, Margherity i Pepperoni rozgrzewają podniebienia tych, którzy wybierają się lub już wracają ze spaceru po zjawiskowym molo w Kołobrzegu czy zwiedzania nadmorskiej Latarni.

Maleńka uliczka Rodziewiczówny przyciąga smakiem pizzy tych, którym morze kojarzy się nie tylko ze smażoną rybą. Miłośnicy klasycznego ciasta i tego cienkiego, ręcznie wyrabianego zakochają się w naszych kompozycjach. Kulinarni hedoniści szukający nowości skosztują sezonowych kompozycji z naszego bogatego, różnorodnego menu.

Nikogo nie zawiodą także doskonałe oferty, promocje i rabaty, które mamy w Telepizzy przez cały rok. Super Trio czy doskonała oferta na 3 duże lub 3 średnie pizze, gdy wpadasz do naszej pizzerii ze znajomymi.

Nieważne czy Twój głód podpowiada Ci pizzę maxi lub dużą, czy też masz ochotę na lżejszą przekąskę lub lunch: wybierzesz wtedy sałatkę, kanapkę lub pastę.

W Telepizzy w Kołobrzegu, nasze pizze są prawdziwą nadmorską atrakcją. Pełne świeżych składników, pachnących ziół, doskonałych serów, sosów do wyboru łagodnych i pikantnych – uwodzą zarówno mięsożerców, jak i wegetarian Tych, co się spieszą i zamawiają na wynos, online lub przez telefon do domu. Jak i tych, którzy mają chwilę, by zatrzymać się u nas na smakowity obiad.

Niezależnie od pory roku, możesz wpaść do nas na wyborną świeżo mieloną kawę, lub posurfować po sieci, jeśli windsurfing i kitesurfing w Kołobrzegu już Cię zmęczyły. Możesz także wpaść do nas z dzieciakami – jak raz spróbują magicznych słodkich pizz Cookie Monster i Choco Vulcano, będziesz wiedział, że przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych – tylko u nas. A jeśli masz za sobą już naukę pływania na SUPIE, to zostaje tylko zrobić siup do naszej pizzerii, po swoją ulubioną pizzę. Do zobaczenia!