Zmień lokal

PIZZERIA Latchorzew, Hubala Dobrzańskiego 42/44

22 733 23 60
Inne numery 22 733 23 61 502 456 621
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 22:00 piątek - sobota 10:00 - 23:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 29 zł

Latchorzew zaskoczy każdego, kto myśli, że dobra pizza jest tylko w Warszawie.

Ta spokojna, cicha miejscowość może z dumą zaprosić każdego na najlepszą pizzę do pizzerii Telepizzy!

Kameralnie, zielono i spokojnie – w takich warunkach pizza Margherita i Pepperoni czy Hawajska smakują najlepiej. Niedaleko od Warszawy, po drodze do Starych Babic, mieści się pizzeria, która ma pyszne jedzenie w super cenie.
Po prostu przyjedź i spróbuj. Czekają na Ciebie pizze małe, średnie i duże – odpowiednie na każdy głód.

Codziennie mamy też super ceny, oferty i rabaty. Na przykład trzy duże lub trzy średnie pizze w ofercie Super Trio – dobra opcja na rodzinny obiad lub spotkanie w towarzystwie.

Pyszne pizze na cienkim, ręcznie robionym cieście to najlepsze jedzenie w Latchorzewie.

Zapracowanych sąsiadów zapraszamy na szybki lunch – lekkie sałatki, smaczne kanapki i pożywne makarony. A jeśli wybiorą pizze, np. małą Pepperoni, to kaloryczność mogą sprawdzić zawsze od ręki.

Studenci nas kochają za maxi pizze – idealne na domówkę lub wieczór z siódmym sezonem Gry o Tron. Zamawiają darmową dostawę do domu.

Dzieciaki odwiedzają nas z rodzicami na ulubione słodkie Caramello. Eksplozja radości, zwłaszcza na Dzień Dziecka, np. po wizycie w Rodzinnym Parku Rozrywki Julinek. Rodzice w tym czasie piją pyszną kawę z ekspresu i zajadają słodki deser Caramello.

 

Zakochani, co szukają pomysłu na randkę, walentynki lub romantyczną kolację – zamawiają u nas pizze serce. Z ekstra dodatkami na życzenie. Świeże składniki, ręcznie wyrabiane cienkie ciasto, mnóstwo kompozycji do wyboru –zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich.

Kibice wiedzą, że u nas można obejrzeć mecz na dużym TV, zamówić maxi pizzę i zimne napoje i gorąco kibicować naszej reprezentacji.

U nas zamawiasz szybko i wygodnie online lub przez telefon. Płacisz, tak jak lubisz- kartą lub gotówką, a pizzę odbierasz w lokalu, lub nasi kurierzy przywożą Ci ją do domu.

Zawsze gorąca, pachnącą i na czas!

Zapraszamy na najlepszą pizzę w Latchorzewiu, do pizzerii Telepizza!