Zmień lokal

PIZZERIA Mysłowice, Towarowa 1

32 223 86 88
Inne numery 32 223 86 89 32 223 87 55
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11.00 - 24.00 piątek - sobota: 11.00 - 03.00 UWAGA - w przypadku płatności kartą w dostawie prosimy o poinformowanie lokalu podczas składania zamówienia.
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Mysłowice zapraszają gości nie tylko na wspaniały festiwal muzyczny, ale także na pyszny festiwal smaku. To tutaj, w pizzerii Telepizza przy ulicy Towarowej znajdziesz pizze, które królują na listach przebojów.

Masz swój hit – pizzę Pepperoni lub Hawajską? A może chcesz posłuchać naszej obsługi opowiadającej o przebojach menu sezonowego? Takiego cienkiego, ręcznie wyrabianego ciasta i świeżych składników nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jak dojechać? Bez problemu.

Towarowa jest ulicą równoległą do głównej arterii Mysłowic, ulicy Katowickiej. Tak więc trafisz do nas zarówno wracając z podziwiania Dębu Wolności, jak i wybierając się na zakupy do Kauflandu.

Mieszkańcy Mysłowic doskonale znają ten adres, bo wiedzą, że w pizzerii Telepizza dostaną najlepsze jedzenie w Mysłowicach.

Turystów zaś łatwo tu spotkać, gdyż niedaleko znajduje się Kościół Mariacki i Fontanna św. Jana Chrzciciela – główne atrakcje Mysłowic. Dlaczego Telepizza przy ulicy Towarowej jest najlepsza i jest na nią taki boom? Bo tutaj serwujemy pachnące pizze, np. Margherita lub Capriciosa w rozmiarze na każdy głód –od małej, przez średnią, maxi i dużą.

 Dbamy o zadowolenie naszych klientów w każdym aspekcie, dlatego codziennie mamy super ceny, oferty i zniżki.

Ci co szukają opcji na szybki lunch, uwielbiają nasze lekkie sałatki i kanapki oraz pyszne makarony. Rodzicie z dzieciakami wpadają po szkole na słodkie Caramello. To prawdziwy przebój naszego kids menu. Bardzo popularny wybór podczas imprez urodzinowych i Dnia Dziecka, które można zorganizować w naszej pizzerii.

 

Bo W najlepszej pizzerii w Mysłowicach serwujemy też pyszną kawę, idealną na spotkania ze znajomymi. A na duże wyjście albo rodzinny obiad, mamy dla Was ofertę Super Trio – trzy duże lub trzy średnie pizze w super cenie.

Super jest też nasz pizza serce, która podbija serca zakochanych. Świetny pomysł na Walentynki albo Dzień Mamy. Nawet jeśli nie liczysz kalorii, to zawsze możesz sprawdzić kaloryczność naszych pizz.

Studenci i zapracowani sąsiedzi cenią naszą darmową dostawę na terenie całego miasta. Zamawiają szybko i wygodnie online, aplikację lub przez telefon, np. ulubioną pizzę max.

A płacą, jak im wygodniej, kartą lub gotówką.

Zawsze świeża, gorąca pizza, dla mięsożerców i wegetarian to idealny powód, by odwiedzić Telepizzę przy ulicy Towarowej. Zapraszamy.